Онлайн-сервіси для підвищення продуктивності

blog bg

Сьогодні в інтернеті можна знайти багато засобів, які допомагають залишатися продуктивними. Пропонуємо до вашої уваги добірку таких сервісів.

Synap
Додаток використовує алгоритми розподіленого повтору: навчальної техніки, яка застосовує ефект психологічного розподілу інформації в мозку, щоб допомогти вам запам’ятати більше. Додаток розробляє план вивчення, підлаштований спеціально під вашу тему.

GoConqr
Флеш-карти, слайди, платформи для нотаток, квізи та багато іншого — усе це можна знайти на GoConqr, ще одному сучасному навчальному вебсайті, який допомагає запам’ятовувати інформацію.

StayFocusd(Win) і Focus(Mac)
В один момент ви шукаєте список усіх гетьманів Запорізької Січі, а вже за секунду — переглядаєте відео на YouTube про номінантів на Оскара. Так просто втрапити в цю пастку. Аби цього не сталось — потрібно нівелювати таку можливість: користувачі Chrome можуть скачати StayFocused, розширення для браузера, яке блокує певні веб-сайти на конкретний проміжок часу. Якщо користуєтесь Mac, то спробуйте Focus.

Evernote
Додаток зберігає усі твої записи в одному місці. Сюди ж можна додавати лінки, чек-листи, таблиці, аудіо-записи та інші вкладення. Контролювати інформацію ще не було так просто: Ейнштейн одобрив би.

Джерело: телеграм-канал ПочниЩось.