Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-сервіси для підвищення продуктивності

Онлайн-сервіси для підвищення продуктивності

Сьогодні в інтернеті можна знайти багато засобів, які допомагають залишатися продуктивними. Пропонуємо до вашої уваги добірку таких сервісів.

Synap
Додаток використовує алгоритми розподіленого повтору: навчальної техніки, яка застосовує ефект психологічного розподілу інформації в мозку, щоб допомогти вам запам’ятати більше. Додаток розробляє план вивчення, підлаштований спеціально під вашу тему.

GoConqr
Флеш-карти, слайди, платформи для нотаток, квізи та багато іншого — усе це можна знайти на GoConqr, ще одному сучасному навчальному вебсайті, який допомагає запам’ятовувати інформацію.

StayFocusd(Win) і Focus(Mac)
В один момент ви шукаєте список усіх гетьманів Запорізької Січі, а вже за секунду — переглядаєте відео на YouTube про номінантів на Оскара. Так просто втрапити в цю пастку. Аби цього не сталось — потрібно нівелювати таку можливість: користувачі Chrome можуть скачати StayFocused, розширення для браузера, яке блокує певні веб-сайти на конкретний проміжок часу. Якщо користуєтесь Mac, то спробуйте Focus.

Evernote
Додаток зберігає усі твої записи в одному місці. Сюди ж можна додавати лінки, чек-листи, таблиці, аудіо-записи та інші вкладення. Контролювати інформацію ще не було так просто: Ейнштейн одобрив би.

Джерело: телеграм-канал ПочниЩось.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko