Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Освіта дорослих – один із пріоритетів фінансування українських проектів в межах Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр.

Освіта дорослих – один із пріоритетів фінансування українських проектів в межах Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр.

 

За результатами розгляду відповідного звернення, комісія ЄС прийняла рішення надати Україні окреме вікно для фінансування конкурсів Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр. Також додаткове фінансування виділено за напрямом «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро та напрямом Жан Моне у розмірі 0,5 млн євро.

Міністр Лілія Гриневич особисто зустрілася з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Ханом в Брюсселі і запропонувала запровадити цей механізм для України. За словами заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, Україна є однією з найуспішніших країн у сенсі вибраних проектів «Erasmus+», а вікно дає можливості для фінансування національних проектів у вищій освіті, за які конкуренція буде лише серед ЗВО України, а не серед вишів усієї Європи.

З числа затверджених Європейською Комісією національних пріоритетів для України на 2018-2020 рр. Міністерству освіти і науки необхідно визначити пріоритети розподілення фінансування таким чином, щоб вони відповідали потребам тих реформ, які сьогодні проходять у нашій державі. Наразі Міністерство обрало такі 2 ключові пріоритети:

Освіта дорослих (Lifelong learning)

«Відповідно до Закону «Про освіту» ми маємо розробити альтернативні траєкторії освіти впродовж життя, як-то її неформальні та інформальні види. У зв’язку з цим постає питання організації, забезпечення та реалізації відповідного освітнього процесу, а також можливостей визнання його результатів. У межах цього пріоритету заохочуватимуться проекти, які матимуть додану цінність для законодавчих процесів у сфері освіти дорослих, а також сталий вплив на розбудову системи забезпечення неформальної та інформальної освіти на національному рівні», – пояснив заступник Міністра.

Навчання та викладання (Teaching & Learning)

«З огляду на низку освітніх реформ – впровадження інклюзії, підвищення якості вищої освіти, поступову діджиталізацію освіти – нам потрібні фахівці, які зможуть ці зміни втілити. За цим пріоритетом заохочуватимуться саме проекти, які пропонуватимуть оптимальні рішення для розвитку вчительського та викладацького потенціалу», – відзначив Юрій Рашкевич.

Використано матеріали з сайту Міністерства освіти і науки України

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko