Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Освітні програми для молоді, які відкривають нові можливості!

Освітні програми для молоді, які відкривають нові можливості!

Програма «Економіка, ринки та аналіз даних» для журналістів

Дедлайн подачі заявки: 24.02.2019 року

Початок занять з 1 березня 2019 року.

Організатори: Київська школа економіки

Програма навчання складається з 9 модулів . В програмі заплановані: макроекономіка для журналістів, фінансові ринки, публічні та корпоративні фінанси, робота з даними — data journalism, людський вимір економіки — розповімо про бідність, ринок праці та нерівність, заключний модуль — про медіа як бізнес. До часті у програмі запрошуються журналісти.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1790

Школа підприємництва для молоді «Бізнес-хвиля» у Львові

Дедлайн подачі заявки: 10.03.2019 року

 Початок занять з 01 – 06.04.2019 року.

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Це акселераційна навчальна програма для молоді 16-20 років з розвитку бізнес-навичок у партнерстві з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS). Школа складається з 2-х навчальних модулів. Перший модуль тривалістю 6 днів (з 1 по 6 квітня 2019 року). Другий модуль – тривалістю 3 дні у травні 2019 року.

Навчання проходитиме у форматі інтерактивних лекцій та аналізу кейсів. Впродовж школи учасники матимуть зустрічі та лекції з експертами і представниками бізнесу. Паралельно команди будуть засвоювати управління проектами, лідерства, побудови стратегії, ведення переговорів тощо. Перед завершенням програми кожна команда презентуватиме свій бізнес-проект

.Місце проведення: м.Львів

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1778

Дизайн-мислення: п’ять кроків до новаторства

Дата проведення заходу: 05.03.2019 року

Організатори:  “Impact Hub Odessa”

Учасники дізнаються, як застосовувати дизайн-мислення у щоденній та професійній сферах; аналізувати та змінювати власний образ мислення. У програмі передбачені наступні теми: дизайн-мислення як методологія, етапи та інструменти  дизайн мислення, вплив дизайна на культурний код тощо.

.Місце проведення: Одеса

Форма участі:  100-150 грн.

Детальніше  за посиланням:  http://learnlifelong.net/events/1793

Освітньої програма “Школа молодіжних лідерів громад”

Дедлайн подачі заявки: 03.03.2019 року

Організатори: ГО Освітньо-ана��ітичний центр розвитку громад спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Програма “Школа молодіжних лідерів громад” є продовження  освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Програмою передбачено 3 освітні сесії, під час яких учасники ознайомляться з кращими практиками взаємодії з молоддю,  будуть створювати та реалізовувати проекти, співпрацювати з активними членами громади, розроблять Стратегію розвитку молоді для своєї громади.

Місце проведення: м.Тернопіль

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: https://www.facebook.com/ngocrh/photos/a.129692940810151/593266531119454/?type=3&theater

 Школа візуального сторітелінгу для підлітків та молоді у Луцьку

Дедлайн подачі заявки: 05.03.2019 року

 Початок занять з 09.03.2019 року.

Організатори: ГО “Центр Візуальної Освіти”

Школа стане у нагоді тим, хто цікавиться фотографією, медіа та візуальними мистецтвами, хоче поглибити свої знання, знайти однодумців, навчитись реалізовувати та публікувати власні проекти, отримати відгуки наставників.

Місце проведення: м.Луцьк

Форма участі:  організаційний внесок 500 грн.

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1791 

Літня Школа із Вивчення Історії Голокосту в Україні

Дедлайн подачі заявки: 28.02.2019 року

Дата проведення заходу: 1-19.07.2018 року

Організатори: Українським центром вивчення історії Голокосту

Літня школа організовується для молодих дослідників, викладачів, аспірантів вищих навчальних закладів України, зацікавлених у дослідженні єврейської історії, історії Голокосту та у викладанні відповідних університетських курсів. Програма проводитиметься на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Програма школи охоплює теми із довоєнної історії єврейського життя у Східній Європі, історії Голокосту та післявоєнного періоду. Щоденні заняття складатимуться із презентацій запрошених лекторів, виступів учасників школи, в яких вони представлять власні наукові дослідження та/або навчальні програми, обговорень можливостей професійного розвитку, вправ по роботі із джерелами тощо.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Детальніше  за посиланням: https://www.ushmm.org/uk/holocaust-studies-summer-program-ukraine?fbclid=IwAR0MQihp4uuTQXWYf2xk2aZrlquPzaDnpgT23qH2Kz9wSSXDsapAXv4U_Cs

Мультиплікатори Eurodesk Україна

Дедлайн подачі заявки: 28.02.2019 року

Дата проведення заходу: 16.– 17.03.2019 року

Організатори: Eurodesk National

Під час семінару  учасники ознайомляться з найкращими міжнародним практикам роботи з молодіжною інформацією, зрозуміють її специфіку в Україні,  стануть частиною міжнародної сім’ї Eurodesk!

 Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Святогірськ

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1781

 Тренінг зі стратегічної екологічної оцінки для органів місцевого самоврядування

Дедлайн подачі заявки: 24.02.2019 року

Дата проведення заходу: 06.03. 2019 року

Організатори: Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина»

До участі у тренінгу запрошуються представники органів місцевого самоврядування та громадськості, які бажають розібратися у деталях нового механізму та навчитися правильно його використовувати на користь собі, громаді та довкіллю. Під час заходу учасники дізнаються про те, у яких випадках та за яких умов  вимагається проведення процедури СЕО (Стратегічна екологічна оцінка), її етапи, а також роль громадськості у цьому процесі.

Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Львів

Детальніше за посиланням:  http://learnlifelong.net/events/1780

Програма «Молодь змінить Україну»

Дедлайн подачі заявки: 14.03.2019 року

Організатори: Фонд родини Богдана Гаврилишина

«Молодь змінить Україну» – програма, заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році. Ціллю програми є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складуть критичну масу молоді, що здійснить трансформацію України в ефективну демократичну країну.

Програма складається з III етапів: І – Локальні школи. Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту., II – Втілення проектів місцевого розвитку. Цей етап передбачає реалізацію проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками, III – Навчальна поїздка до європейської країни для найуспішніших учасників програми.

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: https://bhfamily.org/proekty/molod-zminyt-ukrayinu/#more-219

 Семінар «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних»

Дедлайн подачі заявки: 28.02.2019 року

Дата проведення заходу: 12.03 – 13.03. 2019 року

Організатори: Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва

Під час семінару учасники сфокусуються на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Під час першої частини семінару учасники дізнаються, як окреслити добре продуману дослідницьку пропозицію та розглянути, зокрема, такі питання: Що таке питання дослідження? Як визначити своє дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дадуть змогу мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написати абстракт?

Учасники вивчатимуть різні види якісних методів збору даних, обговорюватимуть професійні наукові стандарти і будуть ознайомлені зі специфічними методами аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесі аналізу.

Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м.Київ

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1779

Global Service Jam: Odessa  дизайн-мислення

Початок занять з 29 – 31.03.2019 року.

Організатори: Impact Hub Odessa

Під час заходу учасники дізнаються  більше про принципи дизайн-мислення та ознайомляться з усіма  стадіях методології; попрацюють в багатопрофільних групах над створенням нового продукту; отримають підтримку від запрошених менторів; протестують навіть найсміливіші, нестандартні, космічні ідеї в пошуках того унікального рішення, яке буде  надихати.

.Місце проведення: м.Одеса

Форма участі:  200-300 грн

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1792

 EU Study Days in Ukraine

Дедлайн подачі заявки: 24.03.2019 року

 Початок занять з 11 -14.04.2019 року.

Організатори: Український освітній центр реформ

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ: отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України; вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини; поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

До участі у запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

.Місце проведення: м.Тернопіль

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1767

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

Дедлайн подачі заявки: 12.03.2019 року

Дата проведення заходу: 22 -24.03.2019 року

Організатори: ГО “Запоріжжя – місто можливостей”

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники\ці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1787

Навчальний проект «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні»

Дедлайн подачі заявки: 28.02.2019 року

Дата проведення заходу: 14 -17.03.2019 року

Організатори: ГО «Офіс Регіонального Розвитку»

Головною метою проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» є: оволодінням української молоді у віці від 13 до 17 років знань та навичок щодо самостійного вирішення конфлікту у власному середовищі, виступати у ролі миротворців, підвищивши рівень  обізнаності учасників про шкільну медіацію, подолання конфліктів та захист прав людини, а також, підготувати їх та вчителів як шкільних медіаторів.

Модульний тренінг покликаний забезпечити учасників проекту поглибленими знаннями про права і свободи людини, способи і форми їх захисту, а також, ґрунтовними знаннями щодо шкільної медіації, ненасильницького спілкування та подолання конфліктів.

Форма участі:  безкоштовно

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1773

Курс «Можливості.  Прокачай свою організацію»

Початок курсу з  28.02.2019 року

Київського молодіжного центру

Новий курс від Київського молодіжного центру «Можливості. Прокачай свою організацію», спрямований, передусім, на навчання активістів ГОшок та інших молодіжних ініціатив.

Форма участі:  безкоштовно

Заявка   за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJsX6qYkgLSSTgW4CkfnIbk1gJnWq4-CztEnySXizQeodNnQ/viewform

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko