Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Перше Всеукраїнське дослідження неформальної освіти!

Перше Всеукраїнське дослідження неформальної освіти!

 

Міжнародний центр неформальної освіти за  підтримки Представництва DVV International в Україні та Української асоціації  освіти дорослих продовжує досліджувати стан розвитку неформальної освіти в Україні та запрошує усіх  взяти участь в онлайн опитуванні “Тенденції розвитку неформальної освіти в Україні”!

Метою дослідження  є  аналіз основних тенденцій щодо залученості  українців до неформальної освіти  та створення сприятливих умов для  розвитку даної сфери.

Анкета можна заповнити ТУТ

Опитування триває до 10 жовтня 2018 року.

Якщо у Вас виникли питання щодо анкети або питання стосовно досліджень, будь ласка, зв’яжіться з нами по e-mail:  info@LearnLifelong.net

Результати дослідження будуть представлені 1 листопада 2018 року у м.Києві  під час круглого столу з участю провайдерів освітніх послуг.

Заявку для участі у круглому столі можна заповни ТУТ

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko