Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Підтримувати достатній рівень мотивації не так складно. Розповідаємо про лайфхаки

Підтримувати достатній рівень мотивації не так складно. Розповідаємо про лайфхаки

Останнім часом у нашому житті багато нестабільності, тому нерідко мотивація відступає на задній план. Ділимося кількома рекомендаціями від практичних психологів, що допоможуть підтримувати мотивацію для досягнення поставлених цілей.

1. Уявіть кінцевий результат, ніби ви вже його досягли

Що ви маєте? Що при цьому відчуваєте? Які у вас з’являються думки? Які кроки вам довелося пройти, щоб отримати бажане? Запишіть ці кроки і використовуйте описане як план дій.

2. Приділяйте час своїм захопленням

Підтримуйте свої хобі. Діяльність, яка приносить вам задоволення, додає сил для руху вперед. Крім того, це відпочинок та переключення уваги.

3. Сформуйте звичку вести щоденник цілей

Здавалося б, який звʼязок між самодисциплінуванням та мотивацією? Та прописування своїх цілей відіграє кілька ролей. Воно допомагає слідкувати за прогресом та більш відповідально ставитися до завдань. А також додає задоволення від того, що певних кроків вам уже вдалося досягти.

4. Знайдіть однодумців

Якщо вам складно почати рухатися до своїх цілей самостійно, домовтеся зі знайомими, товаришами, кимось із близьких, щоб мотивувати та підтримувати одне одного на шляху. Також те, що ви поділилися з кимось своїми цілями, також сприятиме тому, що ви з більшою імовірністю будете дотримуватися заданої траєкторії для досягнення мети.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko