Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Пілотна програма менторської підтримки для ветеранів від ПРООН

Пілотна програма менторської підтримки для ветеранів від ПРООН

Програма ООН із відновлення і розбудови миру запускає пілотну програму менторської підтримки для ветеранів рівний-рівному, у якій візьмуть участь 6 менторів і 18-30 протеже – учасників/учасниць  АТО/ООС.

Програма ООН із відновлення і розбудови миру запускає пілотну програму менторської підтримки для ветеранів рівний-рівному, у якій візьмуть участь 6 менторів і 18-30 протеже – учасників/учасниць  АТО/ООС. Проєкт реалізується за підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Основні етапи реалізації програми:

  1. Відбір менторів (на конкурсній основі, на позиції індивідуальних консультантів/ок) – усього 6 позицій 
  2. Навчання менторів та спільне планування (1-ий тиждень роботи)
  3. Відбір протеже і початок спільної роботи 6 команд (1 ментор/ка та 3-5 протеже в одній команді) (2-12 тижні роботи)
  4. Проведення ідеатону – спільного заходу ідей проєктів, напрацьованих у процесі спільної роботи команд, надання експертної підтримки протеже у доопрацюванні проєктних ідей 
  5. Фінансова підтримка життєздатних проєктів протеже Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за результатами ідеатону – після завершення менторської програми. 

На першому етапі упровадження програми оголошено конкурс для відбору Консультантів/Консультанток на позиції 6 менторів у пілотну менторську програму для екс-комбатантів рівний-рівному.

Дедлайн для подання заявок – 20 квітня 2020 року 23:59.

Відібраний Консультант/ка буде відповідати за виконання наступних ключових завдань протягом 3 місяців роботи у форматі неповного робочого дня:

Працювати у команді з іншими ветеранами-менторами на другому етапі програми (загалом, команда складатиметься з 6 менторів із різних сфер суспільного життя). Зокрема, очікується, що команда менторів:

– встановить критерії відбору та організує відкритий процес відбору протеже (підопічних) для участі у менторській програмі з таких областей як Луганська, Донецька, Житомирська та Дніпропетровська;

– отримає практичні навики менторства, та планування, зокрема.

Кожен ментор/менторка працюватиме на третьому етапі індивідуально з 3-5 протеже (підопічними), зокрема:

– встановить ефективні робочі стосунки, спільно визначить цілі роботи з кожним протеже та розробить план роботи на 3 місяці у професійній експертній сфері ментора; цілі роботи кожного протеже мають включати як індивідуальну складову (особистий розвиток) так і загальну користь для громади (підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки);

– проводитиме регулярні індивідуальні он-лайн зустрічі зі своїми протеже та надаватиме необхідну підтримку (порадами, керівництвом, прикладами, тощо);

– Надасть підтримку у написанні індивідуальних або групових проєктів для підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки та спрямованих на реінтеграцію ветеранів у громаді, де проживає/проживають протеже; життєздатні проєкти будуть підтримані Програмою ООН із розвитку та розбудови миру.

Вимоги до кандидатів: 

– учасник/учасниця АТО/ООС

– проживає на території України

– має мінімум рік підтвердженого професійного досвіду у одній із сфер суспільного життя (бізнес, IT, інновації, громадський активізм, креативні індустрії (дизайн, музика, тощо), медіа, спорт

– має мотивацію, бачення робочого процесу з протеже та комунікаційні навики, щоб бути ментором

– може надати принаймні дві рекомендації щодо власного професійного досвіду та потенціалу в якості ментора

– має принаймні один приклад досягнення у професійній сфері, у якій кандидат планує бути ментором.  

Детальне технічне завдання за посиланням

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

  1. Команда програми ООН із відновлення і розбудови миру надасть всебічну підтримку та допомогу менторам у роботі, на етапах від підготовки до менторства до завершення роботи, в тому числі підтримка психолога, юриста, тощо. 
  2. Пропонований у технічному завданні план роботи може бути зміненим (як у частині часових рамок, так і форм роботи – на користь онлайн-інструментів у тому числі) у тісній співпраці з відібраними Консультантами/Консультантками (менторами), щоб відповідати реальним умовам, пов’язаним із запровадженим в Україні карантином.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контакти

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko