Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Платформа Zoom: якісний сервіс для проведення відеоконференцій та вебінарів

Платформа Zoom: якісний сервіс для проведення відеоконференцій та вебінарів

Проводити відеоконференції та вебінари для ОГС тепер простіше –  TechSoup Україна відкриває доступ до дисконтної програми Zoom. Сервіси платформи використовують для спілкування з колегами, партнерами, донорами, волонтерами, а також для навчання персоналу. Zoom забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів.

еред замовленням можна спробувати безоплатне користування сервісом – у такому випадку тривалість відеокоференції становитиме 40 хвилин, що дозволить ознайомитися з перевагами Zoom.

ОГС мають змогу отримати 50% знижку, скориставшись пропозицією на порталі TechSoup Україна.

ПЕРЕВАГИ ZOOM

  • Якість відео та аудіо: трансляція відео з роздільною здатністю 720p.
  • Демонстрація екрану: будь-який учасник може поділитися трансляцією свого екрану. Адміністратор (ведучий) має змогу вибрати декілька учасників для одночасного показу екранів; доступна можливість коментування.
  • Запис: після зустрічі відео доступне у форматі MP4, аудіо у форматі M4A, також зберігаються текстові повідомлення (чат). Записи можна зберігати як на свій комп’ютер, так і у хмарне сховище Zoom.
  • Мобільні пристрої: можливість планувати і починати події, надавати доступ до заходу, а також транслювати робочий стіл на мобільних пристроях.
  • Планування заходів з Outlook і Chrome: можливість за допомогою безкоштовних плагінів створювати події з календарів Outlook і Google. Zoom легко інтегрується в різні системи календарного планування, завдяки чому користувачам простіше координувати один із одним час зустрічі.
  • Великі події: можливість збільшення кількості учасників до 500.
  • Хмарне сховище: можливість зберігати відео у хмарі.

ЗАМОВИТИ

Сервіс дозволяє не тільки слухати, а й брати активну участь в онлайн-зустрічі. Під час конференції адміністратор може призначити співорганізатора, у якого будуть такі ж можливості, як і у ведучого зустрічі – вмикати і вимикати мікрофон в окремих учасників, ділитися трансляцією екрану. Крім того, Zoom пропонує стабільне з’єднання, відсутність високих вимог до оперативної пам’яті ПК та інтернету. Користувач платформи отримує доступ до безкоштовної підтримки 24/7, навчання із користування, бази знань.

Хочете ознайомитися з повним переліком програмного забезпечення, доступного через TechSoup Україна? Переходьте за посиланням.

Інформація від порталу ГУРТ

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko