Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Подкасти для вивчення англійської мови

Подкасти для вивчення англійської мови

Подкасти дають можливість займатися вивченням мови в прямому сенсі на ходу, наприклад, під час поїздки в універ або на роботу, поки ви готуєте, прибираєте або займаєтеся спортом. Пропонуємо добірку подкастів, які допоможуть вам опанувати англійську мову.

A Cup of English
Короткі випуски, довжиною в середньому від 7 до 10 хвилин з чіткою і зрозумілою вимовою.
Теми найрізноманітніші — від розповіді про відвідини місцевого кафе і до вражень від концерту Еда Ширана. Можна знайти цікаве для себе незалежно від рівня.

Daily Easy English Expression
Цікава манера подачі ведучого і невелика тривалість аудіоуроків (близько 5 хвилин), а кожен епізод присвячений конкретному слову або словосполученню, яке вам варто знати, якщо ви хочете комфортно спілкуватися англійською.
Слова і фрази розглядаються в контексті, щоб ви точно знали як їх використовувати.

Radio English by Spotlight
Spotlight English — це добірка 15-хвилинних аудіо- і відеозаписів у форматі окремого додатка, а не подкасту. Хоча різниця тільки у формі, та по суті це ті самі подкасти. Тут вас чекають різнобічні теми, а озвучка повільна і виразна — спеціально для початківців.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko