Реєструючись на сайті Онлайн-платформи неформальної освіти, ви погоджуєтесь із умовами та положеннями, що перелічені на цій сторінці. 

1. Ми співпрацюємо лише з провайдерами (організації, компанії, експерти тощо), зареєстрованими в установленому порядку (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), що надають освітні послуги.  

2. Провайдери освітніх послуг відповідають за зміст та якість освітніх програм (курсів, подій тощо), розміщених на сайті Онлайн-платформи неформальної освіти.

3. На сайті заборонені будь-які види політичної агітації та реклами політичних лідерів, партій, рухів. За розміщення матеріалів подібного змісту відповідний контент буде видалено, а профіль провайдера деактивовано на місяць. При повторному порушенні профіль провайдера буде видалено.

4. На сайті заборонено розміщувати матеріали, що містять заклики до насилля, повалення державного ладу, дискримінацію за расовою, національною, сексуальною, статевою, релігійною та культурною ознаками. За розміщення матеріалів подібного змісту відповідний контент та профіль провайдера буде видалено. 

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА 

Редакція сайту залишає за собою право не публікувати, редагувати та приводити до спільного формату контент, розміщений провайдерами у розділі БЛОГ.  

Редакція сайту залишає за собою право не публікувати, редагувати та приводити до спільного формату зображення, що розміщені у профілях провайдерів та освітніх програм.

Інформація на сторінках Онлайн-платформи неформальної освіти представлена виключно для ознайомлення. 

За невідповідність дійсності інформації про освітні програми адміністрація сайту не несе відповідальності. 

Всі дані про об’єкти, зокрема освітні програми, що містяться на сайті, беруться із відкритих джерел (сайтів, сторінок у соціальних мережах, можуть уточнюватися безпосередньо у провайдерів телефоном або за допомогою інших видів зв’язку).