Як це працює?

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ І ПРОВАЙДЕРІВ

Реєструючись на сайті Онлайн-платформи неформальної освіти, ви погоджуєтесь із умовами та положеннями, що перелічені на цій сторінці. 

1. Ми співпрацюємо лише з провайдерами (організації, компанії, експерти тощо), зареєстрованими в установленому порядку (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), що надають освітні послуги.  

2. Провайдери освітніх послуг відповідають за зміст та якість освітніх програм (курсів, подій тощо), розміщених на сайті Онлайн-платформи неформальної освіти.

3. На сайті заборонені будь-які види політичної агітації та реклами політичних лідерів, партій, рухів. За розміщення матеріалів подібного змісту відповідний контент буде видалено, а профіль провайдера деактивовано на місяць. При повторному порушенні профіль провайдера буде видалено.

4. На сайті заборонено розміщувати матеріали, що містять заклики до насилля, повалення державного ладу, дискримінацію за расовою, національною, сексуальною, статевою, релігійною та культурною ознаками. За розміщення матеріалів подібного змісту відповідний контент та профіль провайдера буде видалено. 

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА 

Редакція сайту залишає за собою право не публікувати, редагувати та приводити до спільного формату контент, розміщений провайдерами у розділі БЛОГ.  

Редакція сайту залишає за собою право не публікувати, редагувати та приводити до спільного формату зображення, що розміщені у профілях провайдерів та освітніх програм.

Інформація на сторінках Онлайн-платформи неформальної освіти представлена виключно для ознайомлення. 

За невідповідність дійсності інформації про освітні програми адміністрація сайту не несе відповідальності. 

Всі дані про об’єкти, зокрема освітні програми, що містяться на сайті, беруться із відкритих джерел (сайтів, сторінок у соціальних мережах, можуть уточнюватися безпосередньо у провайдерів телефоном або за допомогою інших видів зв’язку).  

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ УЧАСНИКУ ТА ПРОВАЙДЕРУ

Якщо Ви хочете записатись на освітні програми, розміщені на сайті Онлайн-платформи – Вам треба пройти коротку реєстрацію на сайті. Реєстрація дуже проста і займе не більше 2-3 хвилин Вашого часу.

Щоб зареєструватись на сайті Онлайн-платформи потрібно:

КРОК 1. Зайти в меню реєстрації

Зайти на головну сторінку Оналйн-платформи. У правому верхньому кутку натиснути <Зареєструватися>. Вибрати <Вхід для учасників освітніх програм>. Натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 2. Заповнити форму реєстрації

Заповнити Ваші дані, вказати актуальний e-mail, на який Вам буде надходити контактна інформація про освітні програми. Ввести пароль. Поставити галочку у графі <Надаю свою згоду на обробку персональних даних> та натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 3. Ви зареєстровані на сайті

Вітаємо, Ви зареєструвались на сайті Онлайн-платформи. Тепер натисніть <Увійти в кабінет> і Ви автоматично будете направлені у Кабінет учасника. Або у верхньому правому кутку сторінки натисніть <Авторизуватися> та введіть свій e-mail та пароль.

У Кабінеті учасника освітніх програм Ви можете редагувати Ваші дані, переглядати освітні програми, на які Ви зареєструвались.

Якщо у вас виникнуть питання з реєстрацією, пишіть нам у месенджер Онлайн-платформи у Facebook або на пошту: info@learnlifelong.net.Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko