Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Поради для ефективної роботи з дому

Поради для ефективної роботи з дому

На час карантину багато хто зіткнувся з необхідністю працювати з дому. Команда фахівців Сайту пошуку роботи hh.ua діляться корисними порадами про те, як ефективно організувати надомну роботу.

ОСОБИСТА ПРОДУКТИВНІСТЬ І ЗДОРОВ’Я

✅ Перш за все, обладнайте робоче місце. Виділіть простір, який тимчасово стане вашим кабінетом. Працювати на дивані – погана ідея. По-перше, це просто шкідливо. По-друге, вам потрібен перемикач контексту – місце, яке у найближчий час у вас буде асоціюватись з роботою, а не з відпочинком. І сідаючи за стіл, який з цього часу ви нарікаєте вашим офісним, ви повинні відчувати те саме, що й під час приходу в офіс.

✅ Вигадайте для себе якийсь ритуал чи традицію, які б символізували початок та закінчення робочого дня. Найпростіший спосіб – перевдягатись зранку в «офісне» вбрання і ввечері його змінювати.

✅ Визначте свій графік та дотримуйтесь його. Скоріш за все, працюючі у офісі, ви ходили на обід приблизно в один і той самий час. При надомній роботі варто робити те саме: відвести час для прийомів їжі та фізичної активності. При дистанційній роботі є великий ризик працювати навіть більше, ніж офісі, та безсистемно. А це неефективно та може зашкодити вашому здоров’ю. Можна навіть скористатись таскменеджерами, куди внести не тільки робочі задачі, але й супутні активності.

✅ Пам’ятайте про засади здорового способу життя. Наприклад, обов’язково заплануйте фітбрейки. З відсутністю необхідності їздити в офіс різко знижується фізична активність. А це не піде вам на користь. Тому раз на 1,5-2 години приділяйте хоча б 10 хвилин часу, щоб зробити прості та ефективні вправи для розтяжки та тонусу м’язів та рухливості суглобів.

✅ Застосовуйте техніки таймменеджменту. Наприклад, Pomodoro Tracker, коли ви 25 хвилин працюєте, 5 хвилин відпочиваєте, а кожні 4 блоки робите перерву на 15 хвилин. Чому? Працюючи вдома у нас менше таймкілерів, таких як спілкування з колегами, нарад в інших кабінетах тощо. З одного боку, без них ви будете більше встигати. Але є ризик перепрацьовувати та виснажуватись набагато швидше.

✅ Скоріш за все, у вашому домашньому офісі перебуватимете не лише ви. Узгодьте свій графік з родиною та співмешканцями: є час для роботи, є – для вирішення домашніх питань. Зрозуміло, що різко та кардинально дистанціювати ці сфери життя не вийде. Проте до цього треба прагнути.

КОМУНІКАЦІЯ МІЖ КОЛЕГАМИ

✅ Включайте відеокамеру під час скайпколів. Це передає набагато більше інформації і дозволяє краще концентруватись. Та й краще нагадує живе спілкування з колегами.

✅ Застосовуйте правило: якщо вирішення питання потребує більше 10 хвилин, краще подзвонити. Але попередньо домовтесь про зручний час.

✅ Всі домовленості, які були обговорені, фіксуйте в листі або таскменеджері.

✅ Регулярно робіть спільні дзвінки всього відділу, щоб синхронізувати свої дії та розуміти статус вирішення завдань. І під час таких дзвінків приділіть 5-10 хвилин для small talk, щоб поговорити про неробочі питання та просто відволіктись.

А головне пам’ятайте, здоров’я – це абсолютний пріоритет кожного з нас в усі часи. Тож працюйте ефективно та безпечно.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko