Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Поширені міфи про продуктивність

Поширені міфи про продуктивність

Напевно, ви чули багато порад, що повинні нібито допомагають бути продуктивними. А що, коли не всі вони є дієвими? Давайте розбиратись, які поради є корисними, а які – ні.

Копіювати звички відомих людей. Інтернет переповнений розпорядками дня Джобса, Безоса чи Маска. Хтось встає о 4 ранку, їсть лише овочі чи працює по 12 годин на день. Нам здається, що вони завжди продуктивні, у них все виходить і зовсім не виникає негативних емоцій.

Але чи підходять ці звички саме вам? Якщо вам важко вставати зранку, ви точно не станете продуктивним, бо будете намагатися зібрати себе докупи до обіду.

Експерементуйте зі звичками відомих людей, та якщо бачите, що для вас вони не працюють, сміливо відкидайте їх геть. Адже головний секрет – аби вам було комфортно.

Намагатися бути продуктивним весь день. І сварити себе за перерви. Ми не роботи, нам потрібен час на відпочинок та прокрастинацію, щоб відновити ресурси.
А ще таким чином ми вбиваємо креативність.

Психолог Адам Грант говорить, що продуктивність зростає тоді, коли ми відфільтровуємо відволікаючі фактори та не пов’язані із завданнями думки. А креативність, навпаки, – коли ми відключаємо фільтри і дозволяємо собі відволікатись.

Тож, аби краще все встигати, плануйте свій день з урахуванням біологічного годинника та інколи нічого не робіть, аби у вас з’являлися цікаві ідеї.

Сюди ж можна додати й звичку бути зайнятим весь день. Зайнятий – не дорівнює продуктивний. Що більше зайвих завдань ви додаєте в свій календар, аби не здаватися неробою, то швидше вас наздожене вигорання.

Ось ключові поради, що допоможуть правильно налаштувати свою продуктивність:
1. Виділіть три найважливіших справи на день і зосередьтеся на них.
2. Помічайте за собою, коли хочеться зробити щось, просто тому що ви звикли відразу діяти.
3. Нагадуйте собі, що іноді краще не робити нічого.

Використовувати якомога більше методик продуктивності одночасно. Так ви тільки заплутаєтесь і не зрозумієте, яка саме методика вам підходить. Використовуйте одну з них хоча б тиждень та порівнюйте відчуття за однаковий проміжок часу.

Бережіть свої сили та отримуйте задоволення від того, що робите.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko