Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Правило 9 справ

Правило 9 справ

Одне з найбільш ефективних правил для тих, хто страждає від невміння планувати свої справи належним чином, – так зване правило 1-3-5. Згідно з цим правилом, потрібно планувати не більше 9 справ за день. Таким чином, вдасться виконати 4 досить важливих справи, і залишиться час на 5 дрібних (про які, однак, не варто забувати) – наприклад, забрати з хімчистки піджак або оплатити рахунки.

На жаль, складання todo-листів не панацея для тих, у кого проблеми з виконанням справ вчасно або їх виконанням взагалі. Труднощі можуть бути в тому, що список справ занадто великий або неструктурований. У цьому випадку правило 1-3-5 – відмінне рішення проблеми. Є також така сама процедура 3 + 2, але за великим рахунком це лише варіації одного і того ж способу впорядкувати свої завдання і запланувати на них час (можна взагалі скласти свою власну систему: 1-2-3, 2-4-9 і так далі до нескінченності в залежності від вашого способу життя і кількості справ, які доводиться щодня виконувати).

Це правило працює, тому що допомагає розставити пріоритети і розділити тимчасові проміжки між справами в залежності від їх важливості. Воно також допомагає в разі непередбаченої зміни денного графіка або раптової появи важливих справ, легко зрозуміти, які справи можна перемістити, а з якими сьогодні зволікати не варто.

Сьогодні, здається, все завалено нескінченними списками справ, які треба буде розв’язати. Ви прокидаєтеся вранці, починаєте працювати, працюєте, працюєте, а в кінці дня розумієте, що ви не маєте уявлення, що в підсумку зробили за день. Ви знаєте, що ви працювали і виконували якісь завдання, але, здається, не завершили нічого. Це так засмучує!

Вранці ви знаєте, що вам потрібно зробити справи a, b, c, d, e. Але потім щось йде не так зі справою b, і доводиться витрачати на неї набагато більше часу, ніж ви припускали. Як наслідок, ви не можете доробити c і d, і врешті-решт відчуваєте, що виконали недостатньо роботи.

Складання нескінченних todo-листів веде лише до ще більшої прокрастинації. Навіщо вони взагалі потрібні, якщо від них немає ніякого сенсу? У чому сенс, якщо все одно доведеться працювати весь день? Знайома ситуація? Щоб бути продуктивним, потрібно бачити результат кожного дня, повинно бути світло в кінці тунелю, щоб знати, що в кінці кінців у вас буде час, який можна витратити на себе.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko