Про нас

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн платформа неформальної освіти створена з метою:

 • сприяти інформованості населення щодо освітніх програм, які реалізуються в Україні
 • налагодження комунікації між бажаючими навчатися та освітніми інституціями
 • усвідомлення цінності та розвитку культури освіти впродовж життя
 • створення умов для всебічної реалізації потенціалу особистості та підвищення її соціальної, громадянської активності та відповідальності.

Платформа функціонує для:

провайдерів неформальних освітніх програм в Україні (спеціалізованих курсів, тренінгів)

провайдерів формальної освіти в Україні (наприклад, Інститутів післядипломної освіти)

Як це працює?

 • Відкрийте головну сторінку платформи
 • Скористайтеся зручними фільтрами для пошуку необхідної програми за місцем проведення, датами проведення і тематикою
 • Використовуйте зручну карту для пошуку необхідної програми за місцем проведення
 • Переглядайте детальну інформацію про будь-яку програму у списку програм або одразу на карті
 • Отримуйте детальну інформацію про провайдерів, які пропонують освітні програми
 • Зареєструйте свою організацію на платформі.
 • Отримайте підтвердження реєстрації на електронну пошту та увійдіть в свій обліковий запис під своїм логіном і паролем
 • Перевірте інформацію про свою організацію у профілі провайдера
 • Додайте інформацію про програми неформальної освіти, які Ви пропонуєте
 • Публікуйте або знімайте з публікації інформацію про Ваші програми на сайті learnlifelong.net у будь-який зручний для Вас час

Про нас

Онлайн платформа неформальної освіти реалізується за підтримки Представництва DVV International в Україні, Міжнародного Центра Неформальної Освіти та Української Асоціації освіти дорослих.

Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV або Deutscher Volkshochschulverband e.V.). DVV представляє інтереси 900 народних університетів Німеччини (Volkshochschule) та їх регіональних асоціацій, як найбільших постачальників додаткової освіти в Німеччині. Одна з провідних професійних організацій в галузі освіти дорослих з професійним досвідом вже більше ніж 50 років.

Представництво Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні розпочало свою діяльність з 2010 року на основі міжурядових угод між Федеративною Республікою Німеччина та Україною.

Загальна мета Представництва DVV International в Україні — поліпшення якості життя через освіту дорослих і навчання впродовж життя в Україні.

Неприбуткове громадське об’єднання, діяльність якого поширюється на території України. Метою діяльності АСОЦІАЦІЇ є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається в продовж усього життя. З червня 2016 року отримала статус офіційного члена Європейської Асоціації Освіти Дорослих.

Серед основних завдань Асоціації — формування політики освіти дорослих і політики навчання впродовж усього життя в Україні, а також професіоналізація фахівців у сфері освіти дорослих.

Неприбуткова громадська організація, метою якої є розвиток та популяризації неформальної освіти серед українців. Місією Центру є сприяння створенню умов для всебічного розвитку особистості, через залучення до освітнього процесу впродовж життя.

Серед стратегічних завдань Центру — це створення умов для відкритого спілкування між особами, які залучені до реалізації неформальної освіти, а також створення механізму обміну інформацією та досвідом між ними.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko