Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Про що книга Денні Грегорі «Стуліть пельку своїй мавпі?»

Про що книга Денні Грегорі «Стуліть пельку своїй мавпі?»

Денні Грегорі ‒ американський маркетолог та експерт із креативності ‒ створив книгу спеціально для тих, хто перебуває в полоні свого внутрішнього критика.

Цей не дуже приємний голос свідомості Грегорі називає мавпою. Типовими думками внутрішньої мавпи є знецінення вашої праці, сумніви у власних силах та власній крутості, важливості, вона думає, що всі ваші заслуги ‒ лише випадковість.

«Ваша мавпа не бажає вам добра. Вона хоче, щоб ви були повільними, слабкими та незосередженими ‒ адже саме тоді вона зможе зробити все по-своєму. І одна з ігор, у які любить грати мавпа, ‒ це знущання над вашим здоров’ям: як фізичним, так і духовним».

Є кілька причин, звідки береться мавпа, та Денні пропонує способи, як з нею боротися.

Зрозумійте, що внутрішній критик є у всіх. Навіть у Ілона Маска. Необхідно лише знайти те, що його пробуджує. Подумайте, може, ви не робите те, що хочете, через страх? Або ваша невпевненість виникла через те, що насправді ваше бажання нав’язане ззовні.

Розмовляйте зі своєю мавпою. Уявіть, що ви зустрілися з другом і вам вам розповідає все те, що говорить вам ваш внутрішній голос. Ви ж не будете казати другові, що він нездара. Тож станьте і собі дружньою підтримкою.

Якщо ви відчуваєте, ніби ваша робота даремна, нікому не потрібна і взагалі можна обійтися без неї, то ось декілька порад:
✔️Створіть перелік причин важливості вашої діяльності для світу.
✔️Запишіть, кому ви допомагаєте.
✔️Що ви змінюєте.
✔️Користуйтеся цим переліком для того, щоб виправдати свою тяжку працю.

«Якщо ви не поважатимете свою роботу, її не поважатиме ніхто».

Відокремлюйте себе від роботи. Навіть якщо щось не вдалося, це не означає, що ви поганий спеціаліст, а тим паче, погана людина. Усі мають право на помилку та не можуть щодня створювати лише шедеври. Навіть видатний художник Пікассо має десятки знаменитих картин, хоча створював їх сотнями.

Щоб більше повірити в себе, читайте більше порад у книзі.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko