Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Про що книжка Гела Елрода ​«Чудовий ранок. Як не проспати життя»

Про що книжка Гела Елрода ​«Чудовий ранок. Як не проспати життя»

Книга «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода, окрім того, що стала однією з найкращих піар-акцій в світі з «прокидання рано-вранці», ще й зібрала навколо себе багато фанатів, які організовувались в групи, проводили ранішні мітапи, щоб обмінюватися ідеями та досвідом. Крім ранкової рутини, автор пропонує розглянути й інші питання, що впливають на продуктивність. Пропонуємо ознайомитися із вміщеними в книзі ідеями. Впевнені, що зможете знайти щось корисне для себе.

Гел Елрод аналізує причини, чому деякі люди живуть посередньо, та виокремлює низку причин, чому так відбувається. Ось деякі з них:

1. Синдром дзеркала заднього виду. Люди дивляться на своє минуле і вірять, що майбутнє навряд чи буде інакшим.
2. Відсутність мети. Ви здивуєтеся, наскільки багато людей не мають мети в житті. Знайти свою мету — це частина рутини «Чудового ранку».
3. Ізоляція інцидентів. Поширена думка, що наші маленькі дії протягом дня не впливають на решту нашого життя. Ми дозволяємо собі пропускати спортзал, нездорово харчуватися тощо.
4. Відсутність підзвітності. Ми потребуємо відповідального партнера, який би допомагав нам виконувати те, що ми запланували, навіть коли нам це не подобається. Без відчуття відповідальності легко втратити концентрацію.
5. Посереднє коло впливу. Ви середній з п’яти людей, з якими проводите більшість свого часу. Іншими словами, якщо ви тусуєтесь з посередніми людьми, ви будете залишатися посередніми.
6. Відсутність відчуття терміновості. Більшість людей живе з мисленням «колись щось зроблю».

Знайдіть відповідального партнера для своїх справ та хобі.

Для всіх ваших важливих видів діяльності знайдіть партнера з питань відповідальності. Це може бути друг, колега по роботі або член сім’ї.

Думайте, як топ-5% людей.

Якщо ви хочете бути серед 5% людей, ви повинні думати і діяти так, як топ-5%. Подумайте, що вам потрібно зробити у кожному із життєвих напрямів, щоб потрапити до цього переліку:

1. Фізичний стан.
2. Психо-емоційний стан.
3. Стан ваших стосунків.
4. Фінансовий стан.

Підвищуйте рівень ранкової мотивації.

1. Визначте свої наміри ще ввечері. Щоб ваша перша думка вранці була ідентична вашій останній думці напередодні ввечері.
2. Тримайте будильник в іншій частині кімнати. Це змусить вас піднятися з ліжка.
3. Після пробудження відразу випийте повну склянку води. Це допоможе запустити організм.

Додайте час для тиші до свого ранкового ритуалу.

Почніть цілеспрямовано свій день з тиші. Ось кілька найкращих способів це практикувати:
1. Медитація
2. Молитва
3. Рефлексія
4. Глибоке дихання
5. Вдячність

Якщо ви дуже зайняті, проведіть всі ці ритуали за п’ять хвилин.

Долайте прокрастинацію, виконуючи зранку найважчі завдання в першу чергу.
Регулярно змінюйте розпорядок дня. Щомісяця можна змінювати послідовність та підходи, щоб не ставало нудно.
Інвестуйте щонайменше одну годину на день у особистий розвиток (краще зранку до роботи). Ухваліть це рішення зараз і просто заплануйте його щодня в своєму календарі.
Змусьте себе завтра прокинутися на годину раніше і просто почати.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko