Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

П’ять екзотичних місць для навчання

П’ять екзотичних  місць для навчання

 

Здобувати нові знання, навички та враження можна не тільки у класичних університетських стінах. Пропонуємо підбірку навчальних програм в екзотичних місцях світу, які не залишать байдужими справжніх дослідників і мандрівників.

1.  Антарктика

Хто пропонує: кілька університетів, такі як  Antarctic University Expedition, and American Universities International Programs.

Хто може податись: будь-хто охочий 2 тижні плавати по/навкруги Антарктики, вивчаючи її природнє середовище, історію і туризм. Також це для тих, хто хоче зблизька побачити колонію пінгвінів.

2. Непал

Хто пропонує: SIT Study Abroad.

Хто може податись:  якщо ти не можеш вирішити, що краще: провести семестр здираючись у гори, або їздити на сафарі дивитись на екзотичні та вимираючі види тварин – обирай цю програму, бо вона включає в себе усе вищесказане. Бути на самоті далеко від дому теж не доведеться, адже програма передбачає, що ти проведеш 6 тижнів у непальській родині.

3. Улан-Батор, Монголія

Хто пропонує:  SIT Study Abroad.

Хто може податись:  бажаючі отримати унікальний досвід, живучи і працюючи в монгольській кочовій громаді. А також для тих, хто буде у захваті від зіткнення традицій та сучасності – частина програми передбачає життя в звичайній міській родині в Улан-Баторі.

4. Амазонка, Перу

Досліджувати дощові ліси Амазонки у Перу
Хто пропонує: FOREST RANGER VOLUNTEER PROGRAM

Хто може податись: біологи, екологи, екоактивісти, ентузіасти захисту природи планети. Волонтери матимуть змогу вивчати біорізноманіття дощових лісів Амазонки,  а також допомагатимуть моніторингах дикої фауни, встановленні демаркаційних ліній та підтримці чистоти лісу.

5. Степи массаїв, Танзанія

Хто пропонує: The School For Field Studies.

Хто може податись:  студенти або випускники біологічних та екологічних спеціальностей,  які хочуть дізнатись більше про плем’я массаїв, включаючи відвідування музичних церемоній, можливість побачити сільські поселен��я, які рідко можуть побачити туристи та уроки метання спису. А також для всіх, хто захоплюється Африкою та збереженням її дикої природи.

За матеріалами: Buzzfeed

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko