Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Що почитати? Книга Лея Ґаллагера «Історія Airbnb: як троє звичайних хлопців підірвали готельну індустрію»

Що почитати? Книга Лея  Ґаллагера «Історія Airbnb: як троє звичайних хлопців підірвали готельну індустрію»

Ділимося стислим описом книжки «Історія Airbnb: як троє звичайних хлопців підірвали готельну індустрію». У ній ідеться про історію розвитку компанії Airbnb від здачі власної спальні до світового лідерства у сфері короткострокової оренди житла.

Книжка Лея Ґаллагера є мотиваційною, бо розповідає про звичайних хлопців, які знайшли своє та здійснили справжню революцію у сфері оренди житла. І кожен здатен досягти успіху в своїй справі, необхідно лише мати мету та прагнути її досягти.

У книзі можна знайти:
1. Розуміння того, що робить продукт широко затребуваним.
2. Секрет фірми, що дозволив Airbnb стати володаркою найбільшого «номерного фонду» у світі.
3. Поради від творців Airbnb з вирішення кризових ситуацій.
4. Натхнення для започаткування і ведення власного бізнесу.

Все почалося з надувного матрацу на підлозі та пластівцями на сніданок, а перетворилося на багатомільярдну корпорацію.

Ось кілька думок із книги.

Ідея ‒ не головне. Подібні Airbnb сервіси були і до цього. Виділитися допомогли кілька речей: простий інтерфейс, особистий зв’язок з користувачами (профайли), професійні фото квартир і наявність всіх необхідних операцій всередині системи (чат, платежі).

«Ческі продовжує вважати, що сама по собі ідея аж ніяк не божевільна і нічого по суті видатного їм з Геббіа в голови не прийшло. “Ми не були візіонерами, ‒ говорить він. ‒ Ми звичайні хлопці. Ми подумали, що має бути багато таких самих, як ми, хто захоче трохи заробити на надлишку площі”».

Важливо мати місію та цінності проєкту, чітко їх усвідомлювати та бути справжнім амбасадором свого дітища.

«Ческі послухався поради Пола Грема. Він сказав, що різниця між Airbnb і Wimdu в тому, що творці першої ‒ носії місії, а другої ‒ користолюбці. Зазвичай перемагають носії місії».

Краще мати 100 користувачів, яким ти дуже сильно подобаєшся, ніж 1000, які відчувають щось посереднє.

Повну історію розвитку компанії знайдете на сторінках книги.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko