Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Що робити, аби надовше зберігати мозок у тонусі?

Що робити, аби надовше зберігати мозок у тонусі?

У цій публікації розглянемо книгу «Нейрофітнес» авторства Рахула Джандіала – відомого американського нейрохірурга. У цій книзі автор ділиться експертними знаннями в таких галузях, як хірургія, анатомія мозку, свідома психічна діяльність. Завдяки їй ви дізнаєтеся про останні відкриття сучасної науки про мозок, а також довідаєтеся, як надовго зберегти свої когнітивні функції.

Джандіал розповідає, як досягати успіхів і показувати кращі результати на роботі і в навчанні, ефективно працювати під тиском, покращувати пам’ять, контролювати стрес та емоції, зменшувати біль, переходити до здорового раціону та розкривати креативність.

Наводимо кілька порад із книги.

Вивчайте іноземну мову. Так ви покращуєте увагу, прокачуєте навички вчитися та захищаєте себе від деменції.
«Постійно задіяні нейрони зазвичай здорові і благополучні, на відміну від нероб, які чахнуть і в’януть, коли у них немає необхідності виконувати завдання».

Вправа, як розвинути креативність «Блукаючий розум».
Вона стимулює творчу уяву. Що далі йдуть наші думки, тим ясніше видно на МРТ-дослідженнях зв’язок між віддаленими ділянками мозку. Проводьте час без зовнішніх стимулів у вигляді гаджетів або бесід – нехай ваші думки вільно перескакують з однієї на іншу, дозвольте собі понудьгувати або пофантазувати.

Медитуйте.
«Медитація – величезне благо не тільки в духовному і психологічному плані. Уважне дихання (в нейробіології його називають довільним ритмічним диханням) покращує саму структуру, фізіологію і функції вашого мозку».

Вибудовуйте нейропластичність. Це здатність мозку адаптуватися навіть до екстремальних умов та відновлюватися після пошкоджень. Тож тренуйте мозок навіть про всяк випадок. Це можна робити різними способами. Наприклад, почніть писати іншою рукою, вчіться грати на музичних інструментах, намагайтеся ходити без карти малознайомими вулицями.

Практикуйте ці вправи, і нехай ваш мозок буде завжди у тонусі!

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko