Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Що таке “матриця Ейзенхауера” і чим вона корисна?

Що таке “матриця Ейзенхауера” і чим вона корисна?

Cьогодні вирішили нагадати один простий, але дуже дієвий спосіб, як можна підвищити свою продуктивність за допомогою правильного розподілу задач. Це матриця Ейзенхауера.

За допомогою цієї простої матриці 34-й президент США Дуайт Ейзенхауер мав намір довести, що не все, що ми робимо, варто нашого часу. Саме завдяки цій системі тайм-менеджменту ви позбудетесь відчуття, що ви багато працюєте, але не отримуєте бажаного результату.

Проблема не в тому, що ви мало або погано працюєте, а в тому, що неправильно розставляємо пріоритети.

Як же працює матриця Ейзенхауера.

Матриця відповідає на 2 питання:
– Це важливо? Так чи ні.
– Це терміново? Так чи ні.

Завдяки відповідям на питання ми можемо розподілити усі завдання на день на 4 категорії:

  • Важливо й терміново.
  • Важливо й не терміново.
  • Неважливо й терміново.
  • Неважливо й нетерміново.

До першої категорії записуйте усі задачі, які треба виконати максимально швидко, наприклад, завершити роботу з проєктом, у якого дедлайн вже сьогодні.
Якщо у вас все гаразд із тайм-менеджментом, то в цій колонці задачі будуть з’являтися рідко. І їх не повинно бути дуже багато. Інакше вам гарантований стрес та емоційне вигорання.

До другої категорії записуйте усі завдання, яким треба приділити найбільше уваги, але їхній дедлайн не дуже скоро. Якщо їх вчасно пропрацювати, вони не перейдуть до першої категорії та не завдадуть вам багато клопоту.

До третьої категорії потрапляють справи, що виникли несподівано, їх потрібно вирішити, але нічого катастрофічного не станеться, якщо ви зробите це не в першу чергу. Наприклад, ви згадали, що саме сьогодні день народження у вашої двоюрідної тітки, треба її привітати, але все ж спочатку треба приєднатися до робочого мітингу (задача з першої категорії).

До четвертої категорії віднесіть усі розваги та відпочинок протягом дня. Так, його теж треба планувати.

Джерело: Remote Work UA

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko