Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Що таке «піраміда продуктивності» і як нею користуватися

Що таке «піраміда продуктивності» і як нею користуватися

Часто можна почути фразу, що планування ‒ це половина успіху. І це дійсно так, якщо навчитися організовувати час відповідно до своїх пріоритетів. Система організації часу Бенджаміна Франкліна підтверджує це правило. У юності він розробив таку систему і користувався нею протягом усього життя. Її ще називають «пірамідою продуктивності». Розглянемо, з чого вона складається.

Життєві цінності

В основі цієї системи ‒ ключові життєві цінності. Це моральні орієнтири у вирішенні різних справ. Франклін називав їх чеснотами. А для себе він виділяв 13 таких чеснот. Серед них були любов до порядку, рішучість і працьовитість.Також Франклін завів спеціальний записник, де фіксував свої життєві принципи. Кожну сторінку він ділив на 7 стовпців, що відповідали дням тижня. Потім проводив 13 горизонтальних ліній (за кількістю чеснот). Так щодня він фокусувався на одній із чеснот, а вечорами відзначав промахи, допущені на шляху до «моральної досконалості».

Глобальна ціль

Цей крок базується на попередній сходинці та відповідає на питання «Чого я хочу досягти до конкретного віку?» Наприклад, вашою ціллю може бути повна самореалізація в професії чи створення продукту, що полегшить життя багатьох людей.

Генеральний план

Для досягнення глобальної цілі потрібен генеральний план ‒ це покрокова інструкція про те, як дійти до мети.

Довгострокові і короткострокові плани

За головним планом слідують довгостроковий (на кілька років) та короткостроковий план. Вершина піраміди ‒ це плани на день.

Як слідувати цій методиці?

Записуйте, що ви робите протягом тижня кожного дня. Сформулюйте ваші життєві цінності та глобальну мету. Складіть покроковий план досягнення цієї мети ‒ на кілька років, рік, місяць і день. Порівняйте те, що вийшло, з вашими записами про щоденні дії. Скільки справ і завдань, які ви виконуєте щодня, допоможуть досягти глобальної мети? Що більше збігів ‒ то краще. Якщо збігів немає або дуже мало ‒ подумайте, як узгодити ваші щоденні плани та глобальну ціль. Надалі робіть саме те, що приведе вас до успіху.Так, маєте можливість протестувати, як ваші цінності впливатимуть на подальшу роботу та продуктивність.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko