Що варто робити, щоб бути більш успішними? Універсальні поради від Тоні Роббінса

blog bg

Тоні Роббінс — один з найкращих ораторів і мотиваторів у світі, бізнесмен і психолог. Людина, яка розвинула в собі волю і дисципліну до такої міри, що вони будуть непохитні в будь-якій ситуації. Які ж, на його думку, звички варто розвинути кожному?

1. Читайте по 30 хвилин на день. Читання допомагає фокусуватися на своїх цілях, шукати нові асоціації, не дає мозку застоятися і фоново тренує всі інші ваші навички.

2. Практикуйте впевненість у собі. Впевненість у собі — це звичка. Виховавши в собі впевненість, ви будете дивитися на страх і невпевненість як на можливість ставати кращим і робити більше.

3. Створюйте корисні грошові ритуали. Фінансово грамотні люди створюють плани витрат та не витрачають гроші на безглузді дорогі речі. Купуйте лише те, що дійсно потрібно, інвестуйте або ж вкладайте в активи.

4. Візуалізуйте свою ціль. Для досягнення успіхів в особистому та фінансовому житті візуалізація мети є ключовою. Це далеко не те ж саме, що порожні мрії. Поєднання дії і візуалізації — чудовий симбіоз.

5. Навчіться віддавати. Звичайно у всьому потрібно знати міру, проте прояв доброти зробить вас і ваш світ кращим.

6. Ставте правильні питання. Ви повинні бути одержимі знаходженням питань і відповідей на них. Це повинно виявлятися на всіх рівнях вашого життя. Щодня ставте собі питання «як мені стати ще трохи кращим?» в будь-якій діяльності, якою займаєтеся.

Джерело: ПочниЩось