Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Сторітелінг: 8 причин для використання у навчанні

Сторітелінг: 8 причин для використання у навчанні

 

Ми впевнені, що ви вже знаєте, що використання такого методу передачі  інформації як сторітелінг може зробити навчання більш ефективним. Історії допомагають нам уявляти, а значить краще запам’ятовувати інформацію. Можливо, вони навіть торкаються тієї частини нашої свідомості, яка пов’язана з творчістю та емоціями.

 

1 Історії – емоційний клей, який з’єднує аудиторію з меседжем

Значна частина того, що люди пам’ятають з навчального досвіду, – це почуття основного контексту, а не безліч дрібних фактів, які швидко забуваються. Історії – це дієвий спосіб звернутися до серця аудиторії, надаючи канал для передачі більш глибокого повідомлення на основі емоцій.

 

2 Подання інформації повинно бути побудовано навколо історії

Будь-яка презентація, будь то онлайн-тренінг або лекція, допоможе вам розповісти історію. Організувати інформацію у форматі початку – кульмінації – закінчення можна на будь-яку тему.

 

3 Історії перетворюють знання на щось значуще

Протягом століть люди використовували історії для передачі знань. Коли інформація викладена в контексті історії, вона передається слухачеві чи читачеві унікальним способом. Дослідження показують, що 70% людей є візуалами. Візуалізація – наш основний ресурс для розуміння навколишнього світу та отримання нових знань.

 

4 Історії працюють на людину

Коли ви знаєте свою аудиторію, їх переживання, розчарування та радості, ваші історії можуть відображати їх емоції та досвід. Коли ті, хто навчаються, починають бачити себе в історії та починають ототожнюватися з ними, вони більш емоційно захоплюються вашою історією.

 

5 Історії виходять за межі сучасного середовища

Гарна розповідь може перенести учасників освітньої програми з  аудиторії в авантюрний світ. У цій трансформованій реальності розум стає більш відкритим для сприйняття нової інформації та здатен генерувати цікаві ідеї. Це ідеальний час для навчання.

 

6 Історії мотивують

Історії можуть мотивувати аудиторію до навчальної мети. Вони ідеально підходять для навчального процесу, тому що коли аудиторія мотивована, її більше не потрібно переконувати. Заохочувальна історія здатна надихнути людину діяти.

 

7 Історіями діляться частіше

Оскільки слухачі добре сприймають інформацію через сторітелінг, тому люди залюбки діляться нею з оточуючими. Це схоже на певну мережу – історія, а значить і нові знання, поширюються від однієї людини до іншої.

 

8 Історії надають сенс інформації

Іноді люди сприймають навчальний матеріал як безглузді визначення та цифри. Це трапляється, коли людина не може пов’язати отриману інформацію з особистим досвідом або з реальним життям. Але коли інформація подається в контексті історії, вона стає живою та практичною.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko