Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Сучасні технології: як зробити їх нашими помічниками в навчальному процесі?

Сучасні технології: як зробити їх нашими помічниками в навчальному процесі?

 

В наші дні з’являється все більше технологій, методів і підходів до навчання, які можна використовувати як потужний освітній інструмент. Перш за все, ви можете використовувати ці технологічні інструменти з метою залучення людей до навчального процесу, а також отримання зворотного зв’язку, дізнатись їх особисту думку, яку вони можуть мати відносно предмету навчання, а також будь-якого іншого аспекту процесу навчання. Ви, як едукатор, можете створити закриту групу чатів або навіть спеціальний обліковий запис у соціальній мережі, оскільки це допоможе вам покращити спілкування зі своїми підопічними. Ви також можете попросити їх надати вам відгук щодо розробленого курсу, методу донесення інформації, тощо.

Навчання може бути веселим

Немає значення, з людьми якого віку ви працюєте. Це можуть бути як учні шкіл, так і слухачі курсів підвищення кваліфікації. Кожному учаснику освітнього процесу подобається навчатися  легко та з емоційним піднесенням. І в сучасному світі існує безліч таких можливостей. Ви можете бути впевнені, що використання гейміфікації у навчанні зробить вашу роботу більш продуктивною, а матеріал – більш цікавим для учасників освітньої програми.

Відстань більше не перешкода

На сьогоднішній день технологічні інструменти, такі як Skype, дозволяють запрошувати фахівців з різних сфер на свої заняття, щоб допомогти учасникам навчального процесу поглибити свої знання. Ви можете легко запросити спеціаліста-вченого або спеціаліста з практичними знаннями, щоб вони провели невелику лекцію за допомогою Skype-конференції і поділилися накопиченим роками досвідом у сфері своєї діяльності. Подібні заняття будуть дуже цікавими та корисними для всіх слухачів і в той же час допоможуть краще зрозуміти предмет чи певну тему.

Творчість доступна кожному

Це ще одна перевага використання технологій у навчанні. Ви завжди можете використовувати такі технологічні інструменти, як фотографії, анімовані презентації та відео, щоб логічно структурувати будь-яку інформацію та піднести її у зручному форматі, адже давно відомо, що візуальне оформлення сприяє швидкому засвоєнню навчального матеріалу. За допомогою цих інструментів легко створювати захоплюючі конкурси та ряд цікавих завдань. Це, в свою чергу, допоможе учасникам навчального процесу приділити більше уваги темі, самостійно розібратися в певному питанні та виявити свої творчі здібності.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko