Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Технології візуалізації в освіті: 5 корисних інструментів

Технології візуалізації в освіті: 5 корисних інструментів

 

Візуалізація навчальної інформації дозволяє вирішити цілий ряд педагогічних завдань: забезпечення інтенсивності навчання, активізації навчальної та пізнавальної діяльності, формування і розвиток критичного і візуального мислення, зорового сприйняття, образного уявлення знань і навчальних дій, передачі знань і розпізнавання образів, підвищення візуальної грамотності та візуальної культури.

Нещодавно ми писали про сучасні способи візуального оформлення інформації для більш швидкого та ефективного засвоєння навчального матеріалу. Сьогодні ж пропонуємо вам ознайомитися з добіркою корисних та простих у використанні інструментів, які допоможуть цікаво оформити матеріал.

PicCollage

Хоча у більшості випадків ця програма використовується для створення колажів із особистих фотографій, деякі освітяни знаходять їй більш практичне застосування, адже навчальний матеріал, оформлений у вигляді яскравих зображень, запам’ятовується значно краще. Програма доступна для роботи на платформах Windows, Android та iOs, але найчастіше використовується як додаток для мобільних пристроїв. PicCollage має безліч макетів та інструментів для створення привабливих колажів із фотографій чи схем. Не потрібно встановлювати додаткові програми для редагування зображень, адже ви можете зробити це безпосередньо у PicCollage.

“Объясняшки для iPad”

Програма дозволяє створити невелике мальоване відео своїми руками та озвучити його. Такий підхід до подачі навчального матеріалу дозволяє привернути увагу учасників освітніх програм та підвищити взаємодію.
Процес створення відео відбувається дуже просто:
1) придумайте та напишіть текст;
2) озвучте його (100 слів ~ 1 хвилина);
3) виділіть в тексті змістовні фрагменти;
4) синхронізуйте змістовні фрагменти із звуковою доріжкою;
5) придумайте та намалюйте образ для кожного змістовного фрагменту.
Відео готове! Ви можете зберегти його на свій пристрій або опублікувати відео відразу на свій канал в YouTube. Єдиним недоліком є несумісність програми з іншими планшетами, окрім iPad.

Powtoon

Це програмне забезпечення для створення анімованого відео та презентацій. Анімаційні ролики є більш ефективними, ніж будь-яка інша форма відео або текстового повідомлення. Вони дозволяють не тільки привернути увагу учасників курсів, але й утримати її під час всього заняття.

Explain Everything

Explain Everything – це платформа, заснована на технології навчання майбутнього. За допомогою цієї програми ви можете створювати відеоролики та інтерактивні презентації. Усі учасники освітнього процесу можуть обмінюватися думками та ідеями в режимі реального часу. Надаючи студентам інструменти для створення та обміну лекціями, анімованими матеріалами та презентаціями, ви можете посилити їх навички лідерства та співпраці. Розширені функції дозволяють користувачам налаштувати програму для будь-якого вікового рівня та залучати людей до нових засобів навчання.
Більше відео про можливості програми можна знайти на каналі Explain Everything в YouTube.

Canva

Зручний додаток для створення унікальних презентацій, плакатів, колажів і багато чого іншого. Можна використовувати готові шаблони або створювати свої. Дуже добре підходить для швидкої верстки інфографіки. Canva використовує формат drag-and-drop та забезпечує доступ до більш ніж мільйона фотографій, графіки та шрифтів. Інструменти можуть бути використані як для дизайну веб-сайтів, так і для друкованих носіїв та для графіки.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko