Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

ТОП-10 книг 2018 року, які надихають до змін!

ТОП-10 книг 2018 року, які надихають до змін!

 

Присутність. Як спрямувати свої сили на досягнення успіху, Е. Кадді

“Присутність. Як спрямувати свої сили на досягнення успіху” – навчайтесь тому, як використовуючи прості і доступні кожному методи,для того щоб   звільнитися від страху в найбільш стресові моменти життя. Як використовувати ваше тіло і мозок для досягнення життєвих успіхів та покращенню вашого емоційного самопочуття.

Автор цієї книги зазначає, що отримавши доступ до вашої внутрішньої сили, ви можете добитися стану “присутності”. Ви більше не будете турбуватися про те, яке враження ви справляєте на людей навколо. Ви почнете  концентруватися на власних емоціях та самовідчутті.

 

Мистецтво самопрезентації, Н. Харченко, Н. Шпиг, М. Скрипник, Т. Куниця

Самопрезентація — не самоціль для сучасної людини. Однак володіння мистецтвом презентувати себе ста­новить істотну особистісну та професійну характеристику, має глибокий практичний зміст.

Уміння правильно та культурно презентувати себе (свій заклад) знадобиться в різних ситуаціях: на діло­вих бесідах і переговорах, під час співбесіди, зустрічі з пресою, підготовки прес-анонсів, прес-релізів і брифін­гів, у процесі складання ділової кореспонденції та на публічних виступах.

Посібник містить інформацію для всіх, хто хоче знати, як грамотно, професійно та змістовно проявити себе у будь-яких ситуаціях професійного життя.

 

Націлені на результат. Що насправді мотивує людей, С. Фовлер

Сьюзен Фовлер — міжнародна бізнес-консультантка з питань лідерства, провідна розробниця програми The Ken Blanchard Company’s Optimal Motivation, авторка статей для Huffington Post, LeaderChat, SmartBrief.

Мотивування не мотивує, стверджує коуч Сьюзен Фовлер. Система нагород та покарань може давати тимчасові результати, але не забезпечує стабільної ефективної роботи. Навіть більше, частина людей надто зосереджуються на нагороді і не залучається до процесу по-справжньому. У запропонованій книзі авторка демонструє, як вибудовувати систему мотивації так, щоб ваші працівники активно долучалися до процесу та усвідомлювали, що їхні персональні цілі збігаються з цілями всієї компанії. Книжка базується на сучасних дослідженнях з мотивації та досвіді роботи авторки із сотнями світових компаній.

 

Іди туди, де страшно. Саме там ти знайдеш силу, Д. Лоулесс

Жити легко і вільно нам заважають наші страхи. Вони, немов тигри, гарчать: “навіть не думай пробувати”, “відмовся, все одно нічого не вийде”, “ще не час”. І ми слухаємо. І ми відступаємо. Відкладаємо свою мрію і життя.

Скориставшись 10 правилами, ви зможете самостійно писати історію свого життя і перестанете керуватись своїми страхами. Ви почнете жити тим життям, про яке завжди мріяли: керованим, зрозумілим, яскравим. Книга допомагає втілити в реальність найсміливіші мрії, подолати власні обмеження, вийти із зони комфорту та зробити позитивні зміни в своєму житті.

 

Лайфхакер. 55 світлих ідей щодо поліпшення себе і свого життя. Путівник по саморозвитку

Щоб знайти дорогу до щасливого життя, потрібна карта, чи не так? Путівник по саморозвитку від інтернет-видання “Лайфхакер” – це і є дорожня карта. Вона включає в себе шість сфер життя і 55 чекпоінтів – найкорисніших технік, які створять напрямок і допоможуть вам налагодити своє життя.

Книга включає найдієвіші практики самомотивації, особистої ефективності та тайм-менеджменту, а також розвитку інтелекту та навчання. Всі вони викладені у формі компактних рекомендацій та спираються на першоджерела, будь то бестселери з управління часом і особистою продуктивністю або дослідження психологів і нейробіологів.

 

Траблшутінг: Як вирішувати нерозв’язані завдання, подивившись на проблему з іншого боку , С. Фаер

Щодня ми стикаємося з десятками завдань, більшість з яких просто не помічаємо: одного разу ми їх вирішили і при повторних ситуаціях діємо за шаблоном. По-справжньому думати ми починаємо, коли стикаємося з завданням, що не має однозначного рішення. Такі ситуації вибивають нас з колії.

Кажуть, що правильно поставлене ​​завдання – це половина успіху. Насправді правильно поставлене завдання – це більша частина рішення, а часто вже й саме рішення.

У запропонованій книзі автор познайомить вас не тільки з базовими поняттями технології розв’язання винахідницьких завдань, а й з власними інструментами і напрацюваннями, які дозволяють вирішувати нетехнічні завдання винахідницького рівня навіть людям, далеким від винахідницької діяльності.

 

Робота як внутрішня гра. Розкриття особистого потенціалу, Т. Голві

Книга “Робота як внутрішня гра” – результат більш ніж двадцятирічної практичної роботи Тіма Голві з розповсюдження його  ідеї “внутрішньої гри” в діловому світі.

Це книга про те, як домогтися максимальної самореалізації, розкрити весь потенціал свого “я”, легко, без перевантажень і насильства над собою досягти високих результатів у роботі; як отримувати задоволення від роботи; як подолати нудьгу, пов’язану з рутинною роботою; як об’єктивно оцінювати ситуацію на роботі і свої перспективи; як правильно відпочивати.

І ще про те, як навчитися вчитися, самостійно думати, незважаючи на авторитети і стереотипи, отримувати бажане в потрібний час і так, як тобі це подобається.

 

Як заговорити на будь-якій мові, А. Роулінгс

“Вивчення нової мови – надзвичайно захоплюючий процес, нескінченне джерело цікавих завдань і різноманітних розваг. Ця книжка стане в пригоді вам на будь-якому її етапі: і на самому початку шляху, коли ви тільки шукаєте свій підхід, чи коли ви вже активно долучені до навчального процесу та обмірковуєте, як просуватися вперед. Ви знайдете в ній свіжі ідеї й несподівані перспективи, а також вам будуть запропоновані різні прийомів, які дають змогу опанувати іноземну мову швидше, легше і з великим задоволенням.

 

Переможи свій страх. Як позбутися від негативних установок і домогтися успіху, М. Холгейт

 Чи знаєте ви, що стоїть між вами і успіхом? Швидше за все, ви самі. Змініть своє мислення, щоб впоратися зі страхами, які не дають вам розвиватися. Ця книга допоможе вам.

Боязнь помилки, страх публічних виступів, страх попросити про щось, що вам потрібно, страх перед змінами – список майже нескінченний. Ця книга допоможе вам подолати ці фобії – крок за кроком. У легкій і доступній формі тут представлені перевірені інструменти і стратегії, які допоможуть отримувати своє в типових ситуаціях, перед якими багато хто з нас пасує: необхідність відмовити в чомусь, виглядати впевнено на публіці, просити про те, що вам потрібно, тощо.

 

Інсайт. Чому ми не усвідомлюємо себе так, як нам здається, Т. Ейріх

 Самоусвідомлення – це метанавик XXI століття. Усі ті якості, які мають вирішальне значення для досягнення успіху в сучасному світі (емоційний інтелект, емпатія, впливовість, переконливість, комунікативність та співробітництво), є наслідком самоусвідомлення. Інакше кажучи, без усвідомлення себе майже неможливо опанувати ті навички, які роблять нас сильнішими командними гравцями, видатними лідерами і людьми, здатними вибудовувати більш міцні відносини як в професійній сфері, так і за її межами.

Для написання цієї книги Таша Ейріх об’єднала власні дослідження з сотнею вже опублікованих, а також власним досвідом роботи з компаніями зі списку Fortune 500.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko