Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Три корисні інструменти Google Drive для створення діаграм

Три корисні інструменти Google Drive для створення діаграм

 

Вбудовані функції Google Docs дозволяють створювати безліч простих діаграм, щоб користувач мав можливість візуально відобразити свої ідеї. Однак, якщо ви хочете покращити свої навички використання діаграм та створювати їх на професійному рівні, то вам будуть у нагоді наступні інструменти, про які йдеться нижче. Окрім інтуїтивно зрозумілих функцій, вони також надають ряд зручних інструментів, які дозволять декільком людям працювати в одному документі одночасно. Проте Lucidchart та Gliffy не є повністю безкоштовними, вони пропонують лише базову версію або безкоштовну пробну версію. Ми пропонуємо вам перевірити їх та поділитися з нами своїми відгуками.

 

1 Lucidchart Diagrams

Мова: англійська

Вартість: безкоштовна базова версія; є платні функції

Це потужний інструмент, інтегрований у Google Диск, для створення та вставки діаграм, блок-схем, карток пам’яті, макетів та каркасів у документи Google. Lucidchart пропонує спільні функції, які дозволяють працювати на діаграмах зі своїми колегами в режимі реального часу. Він також пропонує груповий чат в редакторі та коментарі. Діаграми, створені за допомогою Lucidchart, можна експортувати в PDF, PNG, JPG або Microsoft Visio. Вони також можуть бути вбудовані в блоги, статті Вікіпедії або сайти. Зверніть увагу, Lucidchart Diagrams має безкоштовну версію з дуже обмеженими функціями, вам доведеться заплатити, щоб отримати доступ до більшої кількості функцій.

 

2 Gliffy

Мова: англійська

Вартість: перші 14 днів безкоштовно, далі – від 7.99$ на місяць

Gliffy – ще один корисний інструмент для використання у ваших Документах Google для створення якісних, професійних діаграм. Його редактор простий у використанні і має зручні, інтуїтивно зрозумілі інструменти. Бібліотека інструменту має ряд попередньо розроблених шаблонів. Крім простих діаграм ви можете використовувати Gliffy для створення організаційної діаграми, мережевих карт, моделей користувальницького інтерфейсу, діаграм Венна та інших видів діаграм. Gliffy не є безкоштовним, але пропонує безкоштовну пробну версію протягом 14 днів з дати реєстрації. Студенти можуть отримати безкоштовну, але значно обмежену версію на 4 роки при реєстрації з електронною скринькою в домені “edu”.

 

3 Draw.io

Мова: англійська

Вартість: безкоштовно

Цей інструмент не настільки потужний, як попередні, але він є чудовою альтернативою, як для безкоштовного. Ви можете використовувати його для створення простих діаграм, щоб ділитися ними з іншими. Він підтримує кілька облікових записів Google, і всі ваші створені діаграми автоматично зберігаються на вашому Диску Google.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko