Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Тижневий дайджест найцікавіших подій 26.11-02.12.18

Тижневий дайджест найцікавіших подій 26.11-02.12.18

 

Не пропустіть можливість відвідати найцікавіші освітні заходи вашого міста! Отримайте насолоду від спілкування з новими людьми, експертами, реалізуйте можливість у розширенні своїх компетенцій та отриманні нового досвіду.  Проведіть свій час із користю!

26.11.18/Понеділок

 Тренінг “Active Citizens”

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Дедлайн реєстрації: 26.11.18 року

Організатори: Львівський обласний молодіжний центр

Місце проведення: м.Львів

Вартість участі: 50.00

Детальніше ТУТ

27.11.18/Вівторок

Круглий стіл «Медіа громад: якісна децентралізація та розвиток демократії»

Медіа громад – це незалежні медійні громадські організації, що живуть життям своїх громад, відстоюють інтереси громади, контролюються та співфінансуються членами громади.

Дедлайн реєстрації: 26.11.18 року

Організатори:  ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення: м.Черкаси

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

Pro bono лекторій

Експерти з бізнесу поділяться своїм професійним досвідом з метою підтримки  третього сектору та спринню соціальним змінам в Україні.

Дедлайн реєстрації: 25.11.18 року

Організатори:  Pro Bono Club Ukraine

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

Форум «ГРАНТуємо зміни 4.0»

Впродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях.

Дедлайн реєстрації: 26.11.18 року

Організатори: Департамент регіонального розвитку

Місце проведення: м.Черкаси

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

28.11.18/Середа

Тренінг «Визнання як необхідна складова успішної комунікації»

Skiller Club — це 3 години для того, щоб почати легше ставитись до життя – практичні та ігрові тренінги для усвідомлення і прокачки життєвих навичок.

Організатори: Skiller Club

Місце проведення: м.Львів

Вартість участі: 400-500.00

Детальніше ТУТ

Майстер-клас “Медіація як шлях вирішення конфліктів”

Під час вебінару будуть розглянуті інструменти для вирішення конфліктів між різними типами конфліктуючих сторін;  як вчителеві чи психологу стати медіатором, третьою стороною, та навчитись допомагати; шляхи примирення конфліктуючих сторін та куди вони ведуть;  методи для кращого розуміння інтересів усіх учасників конфлікту; способи вирішення проблеми.

Дедлайн реєстрації: 27.11.18 року

Організатори: Міжнародний освітній центр INSIGHT

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: 100.00

Детальніше ТУТ

Тренінг “5 способів заробітку та просування в Instagram”

В Освітню асамблею завітає інтернет-маркетолог, Керівник відділу контенту в Voskresensky Group, головний редактор insta-журналу “Chili” Анастасія Воскресенська! Ти дізнаєшся про бізнес-сторінки, Stories та IGTV, види заробітку в Instagram, безкоштовні методи просування та їх ефективність, зрозумієш логіку ленти та навчишся аналізувати статистику профілю.

Дедлайн реєстрації: 28.11.18 року

Організатори:  ГО “Освітня асамблея”

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: 30.00

Детальніше ТУТ

29.11.18/Четвер

Форум “Тренди Бізнесу 2019”

Бізнес-клімат в Україні часто змінюється, що впливає на ведення малого та середнього бізнесу. Саме тому підприємцям слід тримати руку на пульсі найактуальніших бізнес-трендів. Форум «Тренди бізнесу 2019» стане чудовою нагодою знайти нові ідеї та рішення, котрі сприятимуть продуктивному розвитку бізнесу.

Дедлайн реєстрації: 28.11.18 року

Організатори: Центр інформаційної підтримки бізнесу

Місце проведення: м.Івано-Франківськ

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

30.11.18/П’ятниця

Дебати “Чи варто підліткам підробляти?”

Підлітковий період – час активного навчання і веселих розваг. Освітні командні дебати – чудова можливість познайомитись з новими друзями, глибше дізнатись про актуальну тему і спробувати свої сили у публічних виступах!

Організатори: Школа бізнесу та розвитку для підлітків “Start Now!”

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: 150.00

Детальніше ТУТ

01.12.18/Субота

Тренінг “Event management: Як організувати, упакувати і продати подію”

Ідеальний сценарій, першокласна режисура, відомі гості і краще обладнання не гарантують аншлаг. Тому, потрібно не просто вигадати і організувати, а і продати подію.

Дедлайн реєстрації: 29.11.18 року

Організатори: It House coworking

Місце проведення: м.Львів

Вартість участі: 300.00

Детальніше ТУТ

Тренінг для підлітків: знайди свою професію

Питання вибору професії в 14-16 років дуже актуальне. Буває, що зробити вибір складно через те, що цікаво дуже багато що, а буває, підліток не може знайти нічого, що могло б його по-справжньому зацікавити. Ми упевнені, що талант є в глибині (а інколи не в такій вже і глибині) кожного, треба лише повірити в себе і підштовхнути до роздумів про це.

Організатори: Школа бізнесу та розвитку для підлітків “Start Now!”

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: 3200.00

Детальніше ТУТ

Тренінг “V-Ambassadors”

Впродовж тренінгу Ви отримаєте менторську підтримку, особистий розвиток, співпрацю/можливість стажування в обласних і всеукраїнських проектах, подальша оплачувана співпраця онлайн.

Дедлайн реєстрації: 25.11.18 року

Організатори: Help and Travel

Місце проведення: м.Кропивницький

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

Конференція «Партнерство з батьками – запорука успіху»

Під час роботи конференції ви дізнаєтесь про різноманітні форми роботи з батьками в педагогічній системі Марії Монтессорі; що мають знати батьки про освітній простір Монтессорі-класу; як стати Монтессорі-батьками; про комплексний супровід дітей з обмеженнями життєдіяльності та багато іншого.

Організатори: Всеукраїнська асоціація Монтессорі вчителів

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

Тренінг для підлітків “Мислення успішних людей”

В програмі тренінгу будуть розглянуть наступні питання: Що таке “успіх”? Як думки і мислення впливають на успішність людини? Фіксоване мислення і гнучке мислення – в чому різниця? Як гнучке мислення допомагає розвиватися і досягати бажаних цілей? Думки і мислення, які ведуть до успіху і цілей. Щоденник досягнень та подяк – як він допомагає бачити свої сильні сторони і підвищує самооцінку?

Дедлайн реєстрації: 30.11.18 року

Організатори: Навчальний центр “ОвсянкА”

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: 300.00

Детальніше ТУТ

02.12.18/Неділя

Клуб розмовної англійської мови

Ми прослухаємо підкаст, що містить розповіді про мешканців найбільшого міста у Північній Америці. Коли переглядаєш світлини Нью-Йорку чи слухаєш розповіді земляків, то уявляєш собі зовсім інший світ.  «Незвичайні історії про звичайних людей із Нью-Йорка» – ось така тема нашої першої зустрічі Клубу розмовної англійської мови.

Організатори: Центр освіти впродовж життя

Місце проведення: м.Суми

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше  ТУТ

Тренінг “Now Talks 2.0: Як працювати підлітку?”

Now Talks 2.0 – це друга зустріч з випускниками Start Now, яким, є чим поділитися.  Учні і випускники школи спробували себе в різних сферах – підприємництво, інтернет-маркетинг, програмування, волонтер. Хлопці отримали дуже коштовний досвід і готові поділитися своїми спостереженнями, думками і ідеями з іншими підлітками. Зустрічі у форматі “peer-to-peer” (рівно-рівному) дуже корисні і важливі як для слухачів, так і для спікерів. Адже це живе спілкування, обмін досвідом, ідеями і моментальний зворотний зв’язок.

Дедлайн реєстрації: 01.12.18 року

Організатори: Школа бізнесу та розвитку для підлітків “Start Now!”

Місце проведення: м.Київ

Вартість участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko