Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вересневі можливості для освітян: навчальні програми, конкурси та хакатони

Вересневі можливості для освітян: навчальні програми, конкурси та хакатони

 

Хакатон «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі»

Дедлайн подачі заявки: 05.09.2018

Дата проведення заходу: 13-14.09.2018 року

Організатори: ГО «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у співпраці з  Інститутом модернізації змісту освіти та Дніпровської академії неперервної освіти.

Під час зустрічі учасники опрацюють нові підходи у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, які сприятимуть росту зацікавленості дітей і, зокрема, дівчат до наукових спеціальностей, і  зможуть використовуватися навіть поза межами освітнього процесу.

До участі запрошуються мотивовані вчителі  STEM-предметів (це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, астрономія та географія).

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Дніпро

Подати заявку для участі можна  тут 

 

Освітня програма “Звичка думати” ( I етап)

Дедлайн подачі заявки: 28.08.2018 року

Дата проведення заходу: 26-30.09.2018 року

Організатори:  ГО «Інша освіта»

Програма “Звичка думати – це можливість для фахівців та фахівчинь у сфері формальної та неформальної освіти підвищити свою кваліфікацію в темі розвитку критичного мислення й отримати підтримку в розробці, адаптації методичних інновацій в освіті. Програма передбачає три етапи навчання.

Впродовж першого етапу програми учасники ознайомляться  з теорією і практикою розвитку критичного мислення, дізнаються конкретні методики, матимуть змогу попрацювати над адаптацією чи розробкою методів роботи із критичним мисленням та необхідним базисом для їх апробації на практиці.

Місце проведення: м. Одеса

Форма участі:  організаційний внесок 450 грн.

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням

 

Конкурс на участь у проекті  «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»

Дедлайн подачі заявки: 16.09.2018 року

Організатори: Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Метою проекту є підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р. група G) чи орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів з різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р. група H).

Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.

Місце проведення: Україна – Польща

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше  за посиланням 

 

Тренінги з трансферу технологій і інноваційної діяльності

Організатори: Український інститут науково-технічної експертизи та інформації

З 28 вересня 2018 року розпочинає навчальні тренінги з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю.

На тренінги запрошуються: представники закладів вищої освіти (ЗВО) та наукових установ (НУ), галузевих інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, винахідники, патентні повірені, аспіранти, студенти, усі зацікавлені особи. Курс складається з 2 блоків по 52 академічні години. Він поєднуватиме і очне, і заочне (онлайн) навчання. Заняття проводитимуть раз на тиждень.

Форма участі: 2500 грн.

Місце проведення: м. Київ

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням

 

Міжнародна наукова конференція «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих бібліотекарів»

Дедлайн подачі заявки: 01.09.2018 року

Дата проведення заходу: 26- 27.09.2018  року

Організатори: ВГО “Українська бібліотечна асоціація”

До участі у конференції  запрошуються працівники, викладачі, фахівці вищих закладів освіти, школяри старших класів, студенти, аспіранти, молоді вчені, які зацікавлені тематикою конференції.

Серед основних напрямів, які найдуть висвітлення у доповідях на пленарному засіданні та секціях конференції наступні: «Тиша повинна бути в бібліотеці?!» – зміни у сприйнятті бібліотек; Бібліотека 3D – сучасний бібліотечний дизайн і простір; Ті, хто бачить світ інакше: двигун бібліотечного прогресу — інновації; Читач класичний – користувач сучасний: риси загальні і різні; Акторська майстерність бібліотекаря у роботі з читачем; Молодіжні субкультури і бібліотека;  Volunteers Wanted: як знайти та успішно співпрацювати із волонтерами в бібліотеці.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Харків

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням

 

Конкурс на  здобуття премії ЮНЕСКО – розмір премії 25 тис. доларів.

Дедлайн подачі заявки: 31.10.2018

Стартував конкурс  на здобуття премії ЮНЕСКО ім. Короля Хамада бен Іси Аль Халіфи за використання інноваційних інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) для забезпечення освіти найбільш вразливих груп населення.

Премію у розмірі 25 тис доларів США буде присуджено авторам двох найкращих проектів, що зробили внесок для підтримки та/або сприяння творчому використанню ІКТ для забезпечення освіти незахищених груп населення.

До участі запрошуються індивідуальні заявники, заклади освіти та неурядові організації.

Детальніше  про премію, конкурс, вимоги до проектів та кандидатів  можна переглянути на сайті UNESCO  

 

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko