Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як боротися із «пожирачами часу»?

Як боротися із «пожирачами часу»?

Пожирачі часу — це всі матеріальні та нематеріальні речі, які відривають вас від головної роботи. Їх дуже легко відрізнити від потрібних справ, адже пожирачі часу не приносять жодної користі та відпочинку. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам із ними боротися.

Планування і скорочення
Найперше, що допоможе вам робити лише ті справи, які приносять користь, — це ретельно складений план. Можете його складати перед сном або одразу як прокинулися. Головне правило — він повинен бути максимально деталізованим. Так вам буде простіше його дотримуватися і все встигнути. Прописуйте у своєму плані і відпочинок, і прогулянку з собакою та навіть час на соцмережі.
Друга важлива складова цього пункту — скорочення.

Пріоритети
Серед великого списку справ потрібно вміти виокремлювати пріоритетні завдання. Наприклад, якщо ви сьогодні не встигнете почитати книгу, нічого страшного не трапиться, а от якщо зірвете дедлайн перед клієнтом — ризикуєте мати проблеми на роботі. У своєму щоденному плані можете вигадати маркування від дуже важливих термінових справ до менш необхідних. Так ви не будете розриватися між справами одночасно, а зможете зробити їх від більшого до меншого без особливих хвилювань.

Порядок скрізь
Намагайтеся систематизувати все необхідне для роботи так, щоб у найкоротші терміни можна було знайти те, що знадобилося раптово. Так у вас вийде зекономити час та зберегти продуктивність.

Відразу до виконання
Звичка все відтягувати до останнього моменту ще нікому не допомогла, а лише приносить купу проблем, та безсонні ночі напередодні дедлайну. Збагніть, що завтра чи післязавтра нічого не зміниться, лише додасться купа інших справ — і ви знову не будете нічого встигати. Виправдано залишати справи на потім лише у випадках, коли у вас на сьогодні вже є термінові справи, а нове завдання за пріоритетністю їм поступається.

Відпочинок
Ну і насамкінець, відпочинок допоможе побороти бажання відволікатися кожні п’ять хвилин на будь-що інше. Плануйте перерви так, щоб вони сповнювали вас енергією. Тому самостійно визначайте як і скільки будете відпочивати у проміжках між роботою.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko