Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як досягати своїх цілей та втілювати мрії в життя: добірка книг-бестселерів українською

Як досягати своїх цілей та втілювати мрії в життя: добірка книг-бестселерів українською

Книги-бестселери, які підкорили світ, доступні українською. Будуть корисні всім, хто хоче досягти успіху та впевнено крокувати до втілення своїх мрій.

Карен Діллон, Клейтон Крістенсен, Джеймс Олворт «Як ви збудуєте своє життя?»

Інколи важко зробити вибір, правильно розставити пріоритети і йти до своєї мети. Сам тому ця книжка стане в нагоді.

Деніел Пінк «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує»

Якщо ви хочете наповнити своє життя всіма барвами веселки, влаштуватись на роботу мрії чи побудувати власний бізнес, це книга неодмінно має бути у вашій бібліотеці.

Сет Годін «Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?»

Ви просто повинні взяти все в свої руки, забути про страх, і почати діяти так, як вимагає внутрішнє “я”. Годін переконує — годі чекати, що все станеться само собою, ви маєте діяти!

Раян Холідей «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги»

Кожна перешкода — це нова можливість спробувати щось нове і перевірити себе. Адже, приклавши максимум зусиль, у вас є шанс вийти переможцем.

Барбара Шер, Барбара Сміт «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти»

Ви дізнаєтесь чому, обираючи мрію, потрібно прислухатись лише до себе, як зробити правильний вибір, не сподіватись на везіння, і почати нарешті діяти.

Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути»

Ця книга допоможе вам подолати перешкоди, які траплятимуться на шляху до удосконалення самого себе, використовуючи перевірені ідеї, концепції та механізми.

 Орест Зуб «Формула Продуктивності»

Тут ви знайдете різні хитрощі та методи тайм-менеджменту, самомотивації. Ви навчитеся бути більш продуктивними, зможете впорядкувати всі свої справи, розставити пріоритети.

Джерело: Почни Щось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko