Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як користуватися матрицею How-Wow-Now?

Як користуватися матрицею How-Wow-Now?

Сьогодні ви дізнаєтеся про матрицю How-Wow-Now. За допомогою неї ви зможете розібрати свої ідеї, класифікувати їх та вибрати WOW, тобто найкращі, які є одночасно інноваційними та простими у реалізації.

Як оцінювати ідеї?
Простота впровадження: наскільки легко чи складно з технічного та організаційного погляду реалізувати ці ідеї в рамках поточної структури, активів та можливостей вашої компанії?
Рівень новизни: чи передбачається, що ці ідеї змінять поведінку ваших користувачів? З точки зору клієнта, це позитивні чи руйнівні ідеї?

Як працювати з матрицею?
Намалюйте матрицю 2х2. Вісь Y ‒ це оригінальність ідеї (від звичайної до інноваційної), тоді як вісь X відображає доцільність (наскільки складно чи легко її втілити).
Позначте квадрати як How (як?), Wow (вау!), Now (зараз).
Якщо метод застосовується всією командою, розподіліть наявні ідеї на окремих квадратах. Подивіться або обговоріть результат у команді.

Що потрібно зазначати в квадратах?
1. Порожнє місце. Ця частина шаблону залишається порожньою, оскільки жодна організація не надто використовує неоригінальні ідеї, які важко досягти.
2. Зараз. Низький ризик і дуже прийнятні ідеї. Їх іноді називають фруктами, що висять на нижніх гілках.
3. Як. Це проривні ідеї, які неможливо реалізувати в рамках поточних організаційних обмежень, наприклад, через замалий бюджет, низький рівень кваліфікації, невідповідну технологію.
4. Вау. Інноваційні, проривні ідеї, які можна реалізувати порівняно легко. Вони мають величезний потенціал для великих вигод.

Завдання вашого штурму прийти до такого розвитку подій, коли саме в полі “Вау!” буде найбільше ідей.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko