Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як обрати онлайн-курс?

Як обрати онлайн-курс?

Різні онлайн-курси дають чудову можливість «прокачати» свої навички у багатьох галузях. Та як обрати курс з-поміж цього розмаїття, щоб не згаяти свій час? Перш ніж віддати перевагу тій чи тій навчальній програмі, варто дослідити основні аспекти, що впливають на результативність навчання.

1. Хто організатор
Бажано вибирати курси, які проводять великі освітні школи та центри, що мають хоча б кілька років досвіду та позитивні відгуки випускників. Або ж навчальні програми від громадських організацій та приватних компаній з хорошою репутацією.

2. Викладачі та спікери
Важливо, щоб спікери курсу могли не лише розповісти теорію, а й поділитися практичним досвідом, тому аналізуйте програму курсу, не полінуйтеся прочитати інформацію про лекторів і оцінити, наскільки вони компетентні у тих питаннях, про які будуть розповідати.

3. Організація навчального процесу 
Щоб зрозуміти, чи зможете ви вписати навчання у свій графік, ознайомтеся з детальною програмою курсу, дізнайтеся скільки буде занять на тиждень і коли вони проходитимуть, скільки часу потребуватиме виконання практичних завдань. Ще один важливий момент — підтримка з боку організаторів. Ідеально, якщо у вас особисто або у вашої групи буде ментор чи buddy, який завжди буде на зв’язку і зможе проконсультувати з будь-якого питання стосовно курсу.

4. Рівень залученості студентів у заняття
Обов’язково з’ясуйте, як проходять лекції: чи є можливість запитати щось у викладача під час заняття та отримати зворотний зв’язок, чи треба виконувати поточні завдання або відповідати на запитання. Звісно, тут не існує універсального варіанта, бо кожен по-різному засвоює інформацію, але зазвичай, чим активніший студент на занятті, тим краще він опановує матеріал.

5. Можливість закріпити теорію на практиці
Лекції від досвідчених спікерів та перевірка знань тестуванням — це, звісно, добре, але найкраще мати змогу випробувати набуті навички на практичних заняттях та отримати фідбек від експертів. Тому програма, в якій передбачена практична частина, — це завжди хороший варіант.

6. Доступ до матеріалів
Протягом курсу або після його закінчення у вас може виникати потреба передивитися той чи інший шматок лекції чи перечитати чат з посиланнями на різні додаткові матеріали. Тому дізнайтеся, на який термін організатори надають доступ до записів лекцій та інших даних. Стандартно він триває від 3 до 6 місяців.

7. Перспективи після навчання
Після проходження навчального курсу слухачам зазвичай видають відповідний сертифікат, який можна додати до резюме. Вага сертифікату залежить від репутації компанії-організатора навчання.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko