Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як підготуватися до публічного виступу

Як підготуватися до публічного виступу

Не всім у своїй щоденній діяльності доводиться виступати публічно. Проте ми регулярно презентуємо себе (наприклад, у новій компанії людей). Або ж можемо презентувати результати своєї роботи. Щоб зрозуміти свої сильні та слабкі сторони під час публічного виступу і проаналізувати його, радимо записати себе на відео. Далі розповімо, як його проаналізувати.

Тож перейдімо до розбору.

Зробіть таблицю, куди будете виносити такі критерії:
Контент ‒ все, що стосується логіки і змісту виступу.
Подача ‒ жести, робота з голосом, темп мовлення.
Взаємодія з аудиторією ‒ звернення до слухачів, прохання і відповіді на питання.

У стовпчиках запишіть що хотіли б залишити, а що слід виправити.

Подивіться відео 2 рази. Після першого перегляду випишіть тільки явні огріхи. Під час другого зверніть увагу на реакцію аудиторії та на свою поведінку. Можливо, ви почуєте фрази-паразити чи звернете увагу, що занадто часто відводите погляд убік.
Виписуйте усе, не хвилюйтеся, якщо вам здається, що виписали забагато, згодом ви оціните, наскільки критичні ці помилки.

Наступний крок ‒ оберіть 3 найбільші, на вашу думку, помилки. Обведіть їх в своїй таблиці та розробіть план покращення.

Можете спробувати працювати за такою схемою:
1. Випишіть, що саме треба виправити.
2. Оберіть критерії, за якими ви зрозумієте, що ціль досягнута.
3. Запишіть кроки до вашої цілі.

Не забувайте записувати, що вам вдалося найкраще. Акцентувати на сильних сторонах потрібно не тільки, щоб похвалити себе та отримати нову порцію мотивації, а й щоб не забувати і використовувати вдалі прийоми надалі.

Як зрозуміти, що ви зробили щось добре? Зверніть увагу на реакцію аудиторії. Онлайн це трохи складніше, ніж офлайн, але намагайтеся слідкувати за обличчями або коментарями у чаті.

Прокачуйте свої ораторські навички поступово. Не засмучуйтеся, якщо з першого разу не виходить та продовжуйте виступати. Адже тільки на практиці можна досягнути результату.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko