Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як почати ранок максимально продуктивно

Як почати ранок максимально продуктивно

Існує дуже багато інформації про те, наскільки початок дня впливає на продуктивність. Ділимося порадами, як розпочати продуктиний день із самого ранку.

1. Прокидайтеся раніше
Дослідження свідчать, що ті, хто рано встають, вміють впоратися з ранковою рутиною швидше. Вчені пов’язують це з тим, що жайворонки менше нервують вранці. Додаткова година сну, який постійно переривається будильником, не додасть бадьорості. Зате якщо встати з першим дзвінком, то часу прокинутись і зібратися буде значно більше. Це позбавить від ранкового стресу, метушливих зборів і запізнень.

2. Прокидайтеся від природного світла
Якщо вікна виходять на сонячну сторону, а ліжко стоїть неподалік від вікна — ви переможець. Будильник про всяк випадок краще все одно залишати ввімкненим. Але принадність засинання в темряві, без серіалу на фоні, та пробудження від природного світла нормалізують цикли сну, додають сил, дозволять міцно спати вночі та легше прокидатися вранці. Крім того, це допомагає людям, що потерпають від безсоння.

3. Насамперед випийте склянку води
Цитуючи Гела Елрода, автора бестселера «Чудовий ранок», після шести-восьми годин без води ваше тіло зневоднене, що спричиняє втому. Візьміть склянку води і випийте якомога швидше. Мета цієї дії — відновити запас води, якої ваш організм позбувся за час сну. До того ж це допоможе швидше прокинутись і відчути себе енергійним.

4. Займайтесь фізичними вправами
Фізична активність — це запорука гарного самопочуття. Для цього необов’язково виходити на пробіжку або спортивний майданчик, але приділити 15-20 хвилин руханці — обов’язковий пункт для початку продуктивного дня. Стрибки через скакалку, розминка, віджимання, прес, біг на місці та багато іншого. Можете скласти собі індивідуальну програму вправ і дотримуватися її щоранку.

5. Приготуйте сніданок
Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі, тому що він поповнює запаси глюкози (джерела енергії вашого тіла, вона розщеплюється і поглинається з вуглеводів, які ви отримуєте зі сніданком) і забезпечує організм необхідними поживними речовинами.

6. Приділіть 15 хвилин читанню або веденню щоденника
Читання допомагає мозку прокинутись і налаштуватися на роботу, покращує пам’ять, вербальні навички й аналітичне мислення. Книжка може підкинути вам нових ідей та налаштувати на креативні рішення. Навряд чи вранці ви подужаєте щось серйозне, але легка цікава література чудово підійде.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko