Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як провести карантин з користю

Як провести карантин з користю

Карантин – це не привід не робити нічого. Якщо у вас з’явився вільний час протягом самоізоляції, то треба постаратись його використовувати з користю. У тому числі для саморозвитку.

Навчайтесь

Час прокачати себе. У цьому можуть допомогти безкоштовні онлайн-курси на Prometheus та Coursera. Багато українських шкіл вивчення іноземних мов проводять безкоштовні вебінари та онлайн-марафони. ІТ-школи також пропонують безкоштовно послухати вебінари або взяти участь в онлайн-марафонах, які допоможуть, наприклад, визначитись із майбутнім напрямком в ІТ. Крім того, відому університети та компанії на час карантину надають безкоштовний доступ до своїх електронних навчальних ресурсів. До прикладу, Кембриджський університет надав вільний доступ до понад 700 своїх підручників або Nikon відкрив безкоштовний доступ до онлайн-курсу з фотографії. Потрібні онлайн-курси, вебінари та онлайн-марафони легко знайти за тематикою на Онлайн-платформі неформальної освіти.

Читайте

Напевно, у вас є список книг, які ви давно хотіли прочитати, або ж у вас є стос книг, які ви почали читати, але так і закинули. Тепер у вас з’явиться час на читання! Можна знайти потрібні книги в електронному або аудіо формат

Дивіться

Біля списку непрочитаних книг, напевно, є ще й чималий список фільмів та серіалів, які давно потрібно подивитися. Отже, настав час для кіно!

Займайтесь спортом

Для занять спортом не завжди потрібен зал і спеціальне спорядження. Спробуйте нові вправи розминки, ввімкніть майстер-клас з йоги, знайдіть новий комплекс силових вправ, або просто качайте прес. Робіть дихальну гімнастику, це збільшить ресурс ваших легень, а також спорт покращує настрій і відганяє панічні думки.

Дотримуйтесь інформаційної безпеки

Переглядайте стрічку новин у соціальних мережах або телевізійні випуски новин один раз на день. Одного разу в день цілком достатньо, щоб бути у курсі подій щодо поточної ситуації. Це позбавить зайвої тривожності та стресу. Не довіряйте надто емоційним дописам та інформації з неперевірених ресурсів, краще шукайте підтвердження інформації з кількох джерел.

Позбудьтеся зайвого


Звільніть свій життєвий простір від зайвих речей, очистіть власне житло. Розберіть шафу, відкладіть одяг, який не будете носити, наведіть лад з посудом, побите викидайте, розмотайте дроти й зарядки, залишіть лише те, що вам знадобиться.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko