Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як проводити час із користю під час відсутності електрики?

Як проводити час із користю під час відсутності електрики?

Навіть тоді, коли вдома немає світла, можна зайнятися цікавими та корисними справами. Ділимося з вами добіркою ідей, які стануть знадобляться під час вимкнення електрики.

1. Почніть читати книги, які давно хотіли прочитати.
Звісно, вам знадобиться досить потужний ліхтарик, щоб не зіпсувати зір, але користь від читання обов’язково відчуєте.

2. Послухайте подкаст, аудіокнигу, які потрібно (завантажити слід завчасно).
Очі відпочивають, отримуєте корисну інформацію.

3. Позбудьтеся непотрібних речей.
Знайдіть і викиньте або віддайте на благодійність непотрібні речі.

4. Вчіть нову мову, або вдосконалюйте ту, яку знаєте: 5-10 нових слів за період вимкнення електроенергії ви точно зможете опанувати. Використовуйте флеш-картки або безкоштовний додаток Duolingo.

5. Займіться творчістю: в’язання, малювання, музика будь-що, що відволікає вас.

7. Почніть вести фінансовий щоденник своїх витрат та прибутків.

8. Подумайте про те, чому ви раніше хотіли навчитися, але на це завжди бракувало часу. Це саме той момент, коли потрібно зробити перший крок.

9. Займіться фізичними вправами.

10. Купіть підписку Youtube Premium і завчасно завантажте корисні відео, які ви зможете переглядати навіть під час відключень світла.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko