Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як спорт впливає на продуктивність?

Як спорт впливає на продуктивність?

Чи помічали Ви, як після фізичних навантажень ставало простіше концентруватися на справах? Бувало таке, що під час пробіжки на думку спадали блискусі ідеї? Якщо займаєтеся спортом, ймовірно, відповіли ствердно на ці питання. Та покращення розумової діяльності — не єдиний плюс від тренувань. Нижче перераховані декілька з інших аспектів, як за допомогою спорту вплинути на самопочуття та продуктивність.

1. Тренування допоможе тілу та мозку легше переносити стрес
Втомилися від стресу на роботі? З цим може впоратись ранкове тренування. Наш природний рівень кортизолу зазвичай вищий зранку, тому це найкращий час для інтенсивних тренувань.

2. Кращий сон
Тренування стомлюють тіло та розслаблюють розум, що дозволяє нам краще спати. Однак занадто завзяті тренування можуть викликати зворотну реакцію, тож якщо ви все ж тренуєтесь ввечері, обирайте тренування типу стретчінгу або йоги, щоб розслабити тіло та швидше заснути. Що краще ви спатимете — тим краще працюватимете наступного дня.

3. Тренування покращує увагу
Під час тренування підвищується обіг крові та цереброспінальної рідини. Тим самим покращується концентрація, що допоможе бути на висоті під час роботи. «Регулярні заняття спортом збільшують рівень кисню у крові, що призводить до поліпшення пам’яті та координації у майбутньому».

4. Правильний підхід до тренувань змінить ставлення до спорту та роботи
Короткі тренування корисніші для продуктивності та настрою, вони зменшують стрес та допомагають сконцентруватись без втоми. Ви можете обрати що завгодно: трохи калістетики, коротка пробіжка або навіть прогулянка. Це також допоможе покращити роботу шлунка.

Джерело: ПочниЩось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko