Як спорт впливає на продуктивність?

blog bg

Чи помічали Ви, як після фізичних навантажень ставало простіше концентруватися на справах? Бувало таке, що під час пробіжки на думку спадали блискусі ідеї? Якщо займаєтеся спортом, ймовірно, відповіли ствердно на ці питання. Та покращення розумової діяльності — не єдиний плюс від тренувань. Нижче перераховані декілька з інших аспектів, як за допомогою спорту вплинути на самопочуття та продуктивність.

1. Тренування допоможе тілу та мозку легше переносити стрес
Втомилися від стресу на роботі? З цим може впоратись ранкове тренування. Наш природний рівень кортизолу зазвичай вищий зранку, тому це найкращий час для інтенсивних тренувань.

2. Кращий сон
Тренування стомлюють тіло та розслаблюють розум, що дозволяє нам краще спати. Однак занадто завзяті тренування можуть викликати зворотну реакцію, тож якщо ви все ж тренуєтесь ввечері, обирайте тренування типу стретчінгу або йоги, щоб розслабити тіло та швидше заснути. Що краще ви спатимете — тим краще працюватимете наступного дня.

3. Тренування покращує увагу
Під час тренування підвищується обіг крові та цереброспінальної рідини. Тим самим покращується концентрація, що допоможе бути на висоті під час роботи. «Регулярні заняття спортом збільшують рівень кисню у крові, що призводить до поліпшення пам’яті та координації у майбутньому».

4. Правильний підхід до тренувань змінить ставлення до спорту та роботи
Короткі тренування корисніші для продуктивності та настрою, вони зменшують стрес та допомагають сконцентруватись без втоми. Ви можете обрати що завгодно: трохи калістетики, коротка пробіжка або навіть прогулянка. Це також допоможе покращити роботу шлунка.

Джерело: ПочниЩось