Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як створити «пурпурову корову»?

Як створити «пурпурову корову»?

Сет Ґодін ‒ підприємець, лектор, письменник, постійний автор журналу Fast Company, екс віцепрезидент з маркетингу компанії Yahoo! У своїй книзі «Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт» він пише, що традиційна модель маркетингу не працює. Необхідно знайти свою «родзинку» ‒ так звану «пурпурову корову».

«Якщо те, що ви пропонуєте, абсолютно не вирізняється, воно залишиться непоміченим».

Свою несхожіть з іншими треба закладати ще на етапі створення продукту. Нав’язлива реклама не допоможе вам виділитися, краще вкласти ресурс в інноваційність вашої ідеї.

Тож як створити «фіолетову корову»?

Робіть продукт не для всіх. Інакше ви створите продукт ні для кого. Визначіть свою цільову аудиторію, свою нішу. Вам не потрібно захоплювати весь ринок.
Розробляйте продукти, що вже потрібні ринку. Знайдіть потребу, яку ще не знайшли інші компанії та розв’яжіть її.
Підготуйте різні месседжі для різних клієнтів. Розбийте свою цільову аудиторію на групи, до кожної звертайтеся з урахуванням їхніх потреб та особливостей. Думайте, як би ви могли сподобатися кожній із них.
Не намагайтеся комунікувати одразу з усіма, інакше вас не почує ніхто.
Шукайте своїх. І не думайте, що те, що не сподобалось більшості, не сподобається одному. Спробуйте знайти найменший ринок та запропонуйте йому дійсно унікальну ідею.
Проаналізуйте конкурентів. Що в них краще, як ви це зрозуміли?
Доробіть за того хлопця. Може, якийсь із ваших конкурентів не розробив ідею до кінця. Розкрутіть її, перетворіть на свою перевагу.
Уникайте компромісів та безпрограшних рішень. Щось хороше ‒ ворог надзвичайного. Тільки видатне запам’ятовують та хочуть купити чи скористатися ним.

І ще одна дуже порада від автора:
«Якщо компанія сильно відстає від лідера галузі, не варто наслідувати його. Замість цього складіть список дій, націлених на скорочення розриву. Але всі вони повинні відрізнятися від дій лідера».

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko