Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як уникнути помилок планування

Як уникнути помилок планування

Планування часу на виконання проєкту ‒ дуже важлива частина роботи. Адже якщо неправильно розрахувати ресурси, то можна працювати понаднормово чи навіть не отримати прибутку.

Чому виникає така помилка?
Ми не враховуємо, скільки часу нам потрібно для виконання аналогічних завдань у минулому.
Ми припускаємо, що не стикнемося з труднощами, які стануть причиною затримок.

Тож як попередити такі неприємності?
Найголовніше ‒ все ж таки спирайтеся на свій досвід. Використовуйте трекери часу, щоб це зрозуміти. Це ваша основа. Так, у майбутньому можна таку ж задачу виконати повільніше. З урахуванням даних, що ви отримали з трекерів, зробіть наступні розрахунки.

Створіть діапазон часу. Якщо ви мало знаєте про майбутній проєкт, розділіть можливий час роботи на чотири, щоб знайти нижню межу діапазону, і помножте на стільки ж, щоб визначити верхню межу.

Оцініть задачу за трьома пунктами.
Ось що треба вирахувати:
1. найоптимістичніший сценарій розвитку роботи ‒ це ваш перший прогноз;
2. найгірший сценарій ‒ тут врахуйте, скільки часу витратите на вирішення проблем;
3. оптимальний розвиток подій ‒ він спирається на ваш попередній досвід.
А тепер вирахуйте середнє арифметичне цих показників. Це і буде найбільш реалістичний показник.

Вирахуйте коефіцієнт своєї похибки. Зробіть прогноз для декількох своїх задач. А тепер запишіть, скільки ви насправді витратили на їхнє виконання. Розділіть ці показники.

Наприклад, ви підрахували, що для виконання декількох завдань буде потрібно 12 годин. А в підсумку витратили 15. Коефіцієнт похибки: 15/12 = 1,25.

В майбутньому всі прогнози множте на цей коефіцієнт, щоб отримати більш точні дані.

Сподіваємося, тепер ви будете оптимально розраховувати свої ресурси та уникните всіх негативних наслідків перепрацювання.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko