Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як успішно пройти співбесіду?

Як успішно пройти співбесіду?
У суспільстві не прийнято хвалити себе і вдаватися в подробиці тих чи тих успіхів, проте ситуація кардинальним чином змінюється, коли йдеться про проходження співбесіди. Це саме той випадок, коли потрібно вміти представити себе у вигідному світлі, але при цьому не вихвалятися. Наведені нижче поради допоможуть вибудувати правильну стратегію перед важливою зустріччю.

Факти і деталі, які стануть підтвердженням ваших слів.

Якщо це можливо, додатково надайте конкретні цифри, які підтверджують ваш вплив на діяльність відділу/компанії, не стануть зайвими і промовисті графіки. Така підготовка до співбесіди автоматично додасть вам віртуальних балів в очах керівника, оскільки говорить про найголовніше ‒ наявність бажання і здатності досягати поставленої мети. Побудова вашої розповіді має базуватися не тільки на цифрах і графіках, але і на більш красномовних прикладах. Як це має виглядати? Беріть за основу проблеми, які ви успішно вирішили, відзначаючи наявні кошти, труднощі, що виникали, ідеї і конкретні кроки, а також кінцевий результат. Що це дасть? Ви не переливатимете з пустого в порожнє, а сконцентруєтесь на дійсно важливих речах, підкреслите свій професіоналізм.

Уникайте порівнянь, використовуйте факти 

Часом порівняння напрошуються, однак ви повинні вчасно зупиняти себе. Не треба бути «кращим від когось», сконцентруйтеся виключно на собі, забувши про можливість протиставлення. Позитивне враження на співрозмовника виявляється за рахунок конкретики, що стосується тільки вас. Це гарантує грамотне донесення меседжу, що ви прекрасно усвідомлюєте свої сильні і слабкі сторони, чим викликаєте повагу.

Не допускайте перебільшень і недоречних жартів. 

Відхід від реальності на співбесіді може досить швидко привести до втрати довіри ‒ це найгірший зі сценаріїв. Слід зрозуміти, що перебільшення власних заслуг і введення в оману на етапі знайомства можуть зіграти злий жарт якщо не відразу, то через певний час, коли сказане/обіцяне піде врозріз із дійсністю. Не варто також перетворювати співбесіду в стендап-шоу, адже ви не можете наперед дізнатися, який жарт «спрацює», а який викличе здивування. Чи припустимий гумор в принципі? Зрозуміло, що так, проте використовуйте його дуже обережно.

Навчіться цінувати і хвалити себе. 

Ідеально ‒ коли користь цього вам донесли ще в дитинстві, оскільки в іншому разі можуть виникнути проблеми з об’єктивною оцінкою ситуації і, що ще гірше, знеціненням наявних досягнень. Як би парадоксально це не звучало для багатьох, але психологам доводиться стикатися з тим, що люди навмисно не помічають своїх успіхів або зводять їх до випадковості. Відкладіть волю випадку та інші чинники, які жоден роботодавець не оцінить, але при цьому обов’язково акцентуйте увагу на таланти і переваги, які краще розкриють вас і допоможуть отримати бажану посаду.

Ключ до успіху на співбесіді ‒ не стільки перераховані вище поради, скільки баланс між умінням гідно представити себе і сухим фактажем. Якщо вам вдасться знайти цей баланс, привабливість вашої кандидатури в очах роботодавців суттєво зросте.

Джерело: grc.ua

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko