Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як встигати все? Поради продуктивності від Девіда Хансона

Як встигати все? Поради продуктивності від Девіда Хансона

Технічний директор компанії Basecamp поділився своїм секретом продуктивності. Він працює стандартні 8 годин та встигає абсолютно все. Для цього він рафінує свій робочий час.

“Я стверджую, що майже все можна встигнути, маючи в своєму розпорядженні такий великий запас часу. Якщо, звісно, ви не розтринькаєте його на зібрання, багатозадачність і погано сформульовані завдання. Бо так можна витратити чимало часу”.

Як же Хансон рафінує свій час? Він відповідає на 4 питання.

  1. Мені дійсно необхідно брати участь у всьому?
    Не вчитуйтесь в неважливий лист, не беріть участі в непотрібних зборах. Стримуйте себе, коли хочете відповісти щось в чаті не за темою обговорення або коли вас “провокують” на пусті балачки. Це звільнить купу часу на дійсно важливі речі.
  2. Чи може це почекати?
    Деякі проблеми потрібно вирішувати у той самий день, щоб на наступний вони не стали більшими. З такими краще розправитися негайно. Але їх набагато менше. А можливо, відкладена проблема сама вирішиться до того моменту, як ви знову зверните на неї увагу. Отже, це була робота, яку взагалі не потрібно було робити. Або ця проблема здавалася набагато важливішою, коли ви вперше з нею зіткнулися, ніж є насправді. Чим довше ви відкладаєте вирішення проблеми, тим більше дізнаєтеся про неї. А безліч питань вирішуються самі собою, якщо дати їм трохи часу.
  3. Чи можу я зупинити роботу над цією задачею?
    Типова робоча помилка ‒ не усвідомлювати справжню глибину проблеми. “Ви чините злочин, продовжуючи копати, коли вже зрозуміли, що потрібно викопати яму в три рази глибше, але не визнаєте, що на це буде потрібно втричі більше зусиль”.
  4. Чи готовий я до цього?
    У нашої мотивації є свої течії, що змінюють напрямок. І, звичайно, значно простіше плисти за течією, ніж проти неї. Іноді проблемі потрібен час, щоб дозріти, а іноді час потрібен вам, щоб дозріти до вирішення цієї проблеми. Ми не завжди готові взятися за будь-яке завдання.
    “Якщо мої пальці «сверблять» писати код, значить, треба нарешті виправити баг, який висить вже місяць, але не намагатися спрямувати робочий настрій на інтерв’ю”.

    Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko