Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як вийти із зону комфорту та почати рухатися вперед?

Як вийти із зону комфорту та почати рухатися вперед?

Зона комфорту часто стає кінцевою точкою нашого шляху та ще частіше є результатом самообману. Ми переконуємо себе, що кращої альтернативи немає, погоджуємося на менше та потопаємо в речах і справах, до яких звикли. І навіть не усвідомлюємо, що застрягли на місці. Тому що так зручно. Тому що боїмося.

Розумний вихід за межі зони комфорту сприяє новим кар’єрним перспективам і самореалізації, а головне – відчиняє двері, які ще зовсім нещодавно були зачинені. Справжнє життя починається там, де закінчується зона комфорту. А воно таки починається.

Робіть те, чого ви боїтеся
Ризикнувши, можна програти, але без ризику неможливо виграти. Єдиний спосіб побороти страх – не тікати. Зважуйтесь на те, що не хочеться робити та пишайтеся собою. Не намагайтеся переконати себе у відсутності страху та не шукайте виправдання. Змушуйте себе робити те, що викликає у вас хвилювання та невпевненість. Пам’ятайте, що від страху до свободи – один крок. І він лише у вашій голові. 

Згадайте свої найбільші досягнення
Перемоги завжди досягаються завдяки мужності. Подивитися страху в очі непросто, але це допомагає зрозуміти, з чого ми дійсно зіткані. Комфорт тримає нас нижче нашого потенціалу. Проаналізуйте успіхи та досягнення, якими пишаєтеся, – і ви неодмінно усвідомите, що до них вас привели мужність і сміливість, вихід за звичні рамки та крок убік. Спробуйте повторити.

Зробіть звичкою пробувати щось нове
Ваше прагнення до знайомого намагається захистити вас. Дозвольте собі зрозуміти, що нові речі безпечні. Починайте з малого. Знайдіть несподіване для себе хобі. Прочитайте книжку зовсім іншого жанру. Сходіть у новий ресторан або відвідайте кінотеатр на самоті. Повірте, навіть незвичний сніданок в улюбленому кафе – це вже щось.  Пробуйте нове, наприклад, щовівторка. Зробіть це рутиною. Ви будете приємно здивовані, як легко та швидко зміни перестають бути такими страшними.

Ставте сміливі цілі
Не відмовляйтеся від більшого на користь комфорту та не погоджуйтеся на синицю в руках. Зазіхайте на велике та сміливе, на те, що дає енергію та змушує переламувати себе. Надішліть нарешті резюме в компанію вашої мрії. Запишіться на курси, на які завжди хотіли, але ніяк не наважувалися.

Працюйте над своїми думками
Розширюйте межі своєї свідомості, дивіться по-новому та переходьте до дії. Програмуйте себе на успішне подолання страху. Пам’ятайте, що позитивні думки повинні домінувати. Якщо вас ображає критика на роботі, ставтеся до цього як до конструктивної поради від того, хто допомагає вам стати кращим фахівцем. Створіть принципово нову модель мислення. 

Дійте так, ніби вам комфортно
Найкращий спосіб здійснити вихід із зони комфорту – поводитися так, ніби ви той, кому не складно зробити цей крок. А коли ви наважитеся, та побачите, що можете це зробити, а все інше піде саме собою. Створіть міцний імпульс, який спонукатиме вас до натхненних дій. Початкова фаза завжди вимагає роботи над собою.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko