Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як вийти зі стану вигорання?

Як вийти зі стану вигорання?

Як повернутися до нормального стану, коли здається, що для цього треба докласти значних зусиль? І де брати сили на все, якщо жодна діяльність не приносить стільки задоволення, як раніше?

Позбавтеся від відчуття провини. Перше і найголовніше, що ви повинні зробити, коли відчуваєте, що далекі від продуктивності: перестаньте думати, як це погано ‒ відчувати безсилля, що з вами щось не так і ви повинні якнайшвидше це виправити.

І зовсім неважливо, чому сталася криза. Може, у вас були на те вагомі причини, наприклад, проблеми в сім’ї або серйозні зміни в житті, хвороба. Або ви просто перепрацювали, і тепер вам потрібен час на відновлення.

Щоб позбутися відчуття провини, почніть записувати все, в чому ви нібито винні, або проговоріть це з ким-небудь. Так ви подивитеся на свої аргументи з боку і зрозумієте, що їх не слід приймати близько до серця.

Розставляйте пріоритети. Докладаючи занадто багато зусиль, щоб повернути себе до звичайного продуктивного життя, ви швидко розгубите всі сили. Оберіть щось одне і йдіть до цієї мети. Не намагайтеся досягти успіху в усьому відразу, інакше просто перегорите. Досягнення однієї, нехай навіть невеликої мети допоможе повернути впевненість у собі і додасть сил.

Зосередьтеся на невеликих змінах. Ви будете рухатися шляхом невеликих змін і досягнень. Це принесе потрібний результат, і в той же час ви не виснажите внутрішні ресурси. Наприклад, якщо ви малювали по 10 ескізів на день, то почніть хоча б з одного на день. І так поступово ви повернетеся до продуктивної роботи.

Знайдіть друга або наставника для підтримки. Підтримки багато не буває, коли ви намагаєтеся знову стати продуктивним. Подумайте про сферу, в якій ви хочете домогтися результатів і про те, хто міг би вам допомогти на цьому шляху.

Не бійтеся звернутися за професійною допомогою. Тренер, наставник, психотерапевт або консультант може допомогти вам скласти збалансований план дій, отримати більш повне уявлення про те, що може вам знадобитися, і подолати перешкоди, які раніше вас зупиняли.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko