Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як вивчити англійську за 60 хвилин на день

Як вивчити англійську за 60 хвилин на день

Не втомлюємося повторювати, що англійська мова надважлива для кар’єрного розвитку. Адже якщо ви знаєте іноземну, то маєте набагато більше можливостей для працевлаштування. Тому ділимося з вами лайфхаками, як підвищити свій рівень володіння англійською зі щоденною практикою.

Пишіть диктанти. Це допоможе краще розуміти мову на слух та покращить ваше письмо.

У пригоді стануть Dictationsonline та Rong-chang — сервіси із безкоштовними диктантами від носіїв мови. А якщо хочете більш складні тексти — сервіс Breaking News English, де тексти сформовані на основі новин.

Не хочете писати диктант? Слухайте улюблені пісні та записуйте слова або дивіться серіали та занотовуйте діалоги, що сподобалися.

Пишіть твори. Можете спробувати записувати результати дня або писати ранкові сторінки англійською. Важко вигадати тему? Знайдіть будь-який підручник, там завжди пропонують написати твір на тему розділу.

Нудно щось вигадувати ні для кого? Знайдіть друга за листуванням, наприклад, на сайті PanPalWorld та розповідайте свої історії новим знайомим.

Слухайте аудіокниги та подкасти. Щоб сприймати мовлення на слух, ця вправа — must have. Ви будете чути живу мову, навчитеся розрізняти акценти, а скільки сленгових висловів можна вивчити!

А якщо ви тільки почали вивчати англійську, завантажте дитячі книжки. В них більш повільний темп розповіді, а слова промовляються чіткіше.

Подкасти на будь-яку тему можна знайти на спеціальних платформах від Google та Apple, а послухати книжки можна, наприклад, на сайті Loyal Books.

Виглядає все просто, чи не так? Звісно, ви ще можете використовувати додатки, де є багато різних вправ, текстів для читання та аудіо для прослуховування. Якщо хочете підбірку таких додатків, ставте лайк.

Або просто вчіть неправильні дієслова, якщо зовсім не хочеться писати або слухати. Головне — робіть маленькі кроки щодня.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko