Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як залишатися продуктивними? Поради від засновників компаній

Як залишатися продуктивними? Поради від засновників компаній

Тиждень лише починається, і це означає, що саме час налаштуватися на продуктивну роботу. Зібрали для вас поради про оптимізацію робочого процесу від засновників Twitter, Virgin, Tesla та інших.

Порада від засновника Twitter, Джека Дорсі.
Завжди перед зустріччю з командою передивляйтеся документи чи проєкт, який будете обговорювати та залишайте коментарі. Так ви не будете витрачати час на пошуки тем для обговорення, а ваші колеги зможуть заздалегідь підготуватися до відповідей.

Порада від засновника Tesla, Ілона Маска.
Продовжимо про зустрічі, адже вони на дистанційці справді можуть забирати багато часу. І ось що радить Маск з цього приводу.
Два рази на рік призупиняйте регулярні зустрічі, щоб зрозуміти, чи дійсно вони важливі. Якщо без них ваша продуктивність не впала, то ці зустрічі можна відминити назавжди.

Порада від засновника Virgin, Річарда Бренсона.
Завжди плануйте приходити на зустріч на 10 хвилин раніше. “Хочете бути продуктивними? Починайте все вчасно”.
А також така стратегія допомагає краще вирішувати несподівані проблеми. Як, наприклад, неочікуване оновлення програми якраз перед зідзвоном.

Порада від засновника Apple, Стіва Джобса.
Якщо ви зробили помилку, це не привід опускати руки, а саме час задати собі питання, які задавав собі Стів.
Чи можете ви щось зробити, аби не повторювати цю помилку? Якщо так, то складіть список дій, які допоможуть змінити ситуацію. Якщо ні, то спитайте себе, чи хочете ви отримати досвід, що хочете винести з цієї ситуації?
Якщо помилка не вчить вас нічого нового, то не зациклюйтеся, просто відпустіть ситуацію. Не витрачайте час та нерви на те, на що ви не можете вплинути.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko