Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як зберегти ефективність під час роботи з дому?

Як зберегти ефективність під час роботи з дому?

Ефективність – це те, що завжди буде пріоритетним при виконанні будь-якої роботи, але… Якщо ми працюємо вдома, поступово з’являються фактори, які заважають отримувати бажаний результат. Що робити з цією проблемою – розглянемо в матеріалі.

Уже багато йшлося про те, як коронавірус змінив ринок праці. Працівників, які працюють суто в офісів, меншає, а робота з дому в умовах невизначеності залишається трендом. Проживання та робота в одному місці можуть негативно позначитися на тому, щоб підтримувати належну зосередженість, і це загрожує появою труднощів у виконанні своїх обов’язків. Зважаючи на це, ми підібрали найбільш дієві поради для того, щоб будь-хто зміг зберегти належну концентрацію для реалізації поставлених завдань.

● Підготуйте робоче місце. Так, це дійсно важливо, бо далеко не кожен з нас розуміє цінність матеріальної бази та відокремленого простору. Стіл, стілець та комп’ютер – цього «набору» зазвичай достатньо. Але не менш важливо й те, щоб робоче місце хочаб частково відрізнялося від інших куточків у квартирі або будинку. Діти та домашні тварини – додатковий шум, який може суттєво відволікати. Як не згадати ремонт у сусідів – вони можуть перетворити будні на справжнє пекло. Який вихід із цієї ситуації? Врятують шумопоглинальні навушники, які не менш важливі, ніж необхідні для роботи меблі та елементи декору.

● Планування та зосередженість. Зробіть перелік завдань – найважливіші пункти слід реалізовувати першими. Найкращий спосіб зануритися у виконання обов’язків – зосередитися на чомусь одному, не відволікаючись на побічні справи (вдома їхня кількість зростає в геометричній прогресії). Стане доречним пленер, де можна встановити часові рамки для кожного завдання. Це також дозволить грамотно розподілити все те, що стосується не тільки роботи, бо сім’я також потребує уваги, та й походи до кухні ніхто не скасовував. Пошук балансу майже в усьому буде залежати від ваших індивідуальних особливостей на актуальних потреб.

● Дізнавайтеся щось нове. Наявна робота – це чудово, так само, як і домашні справи, але не слід забувати одну просту річ: завжди треба йти вперед, і саморозвиток в цьому дійсно допомагає. Повсякденні завдання згодом стають занадто одноманітними, тому вільний час, який вдається заощаджувати завдяки відсутності потреби в поїздках в офіс та додому, слід направити у продуктивне русло. Вдосконалюйте навички, вчіться новому, проходьте курси за темами (коронавірус сприяв доступності різних програм), які викликають непідробний інтерес – це дозволить не тільки залишатися в тонусі, але й відкриє додаткові можливості у майбутньому.

● Стежте за витраченим часом. Ефективність знову на першому плані, бо часове марнотратство поступово затягує, і це негативно позначається як на власних показниках, так і на взаємодії у колективі. З’явилося відчуття, що даремні дії віднімають все більше робочого та вільного часу? У такому випадку буде доречним тайм-трекінг, який дозволяє коригувати пріоритети. Для допомоги можна скористатися різноманітними інструментами в інтернеті.

● Слідкуйте за своєю поведінкою. Ізоляція та втрата мотивації мають руйнівну силу, тому не слід ставитися до роботи з дому поверхнево – це зовсім не додаткова відпустка чи можливість проводити дні так, як заманеться. Відповідальність – це саме те, що дозволить зберегти серйозне ставлення. Також не забувайте про самомотивацію, бо приховані резерви є у кожного, головне – вміти та хотіти ними користуватися.

Ще одна корисна порада: не забувайте про дрібниці, які навіть мінімально розряджають обстановку, в тому числі й переписки в чатах, меми, відеоролики. Це може здаватися зайвим, але саме такий короткостроковий імпульс дозволяє інакше дивитися на робочий день, якому бракує розмаїтості, бо живе спілкування у колективі та офісні ритуали поки недоступні.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko