Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як зробити освіту протягом життя цінністю для громади?

Як зробити освіту протягом життя цінністю для громади?

Все нове починається з інформування та тестування: ви зустрічаєтесь з людьми, розмовляєте про потреби і спільно ухвалюєте конкретні рішення.  Оскільки освіта дорослих – це інструмент, що допомагає розвивати і потенціал окремої людини, і громади – треба навчитися бачити її у контексті соціальних сервісів та їх підтримки з боку держави.

Першим кроком на цьому шляху можуть стати інструменти адвокації.  Практика роботи нашої громадської організації свідчить, що аргументовано вести діалог з представниками органів виконавчої влади або органами місцевого самоврядування та вносити конструктивні пропозиції треба через використання аналітичної довідки.

Пропонуємо скористатись нашим досвідом і створити такий документ.

Приклад аналітичної довідки можна завантажити тут.

© Роман Дрозд,
заступник виконавчого директора з розвитку, БО “Світло надії”, Полтава

Джерело: “Громада, що навчається”: Ключові тенденції та фактори, розвитку освіти дорослих. Київ, 2017 – 35 с.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko