Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як зробити презентацію, яку запам’ятають

Як зробити презентацію, яку запам’ятають

1. Люди запам’ятовують краще в перші 20 хвилин.

Наприклад, виступи TED тривають саме стільки. Виступ може бути довгим, але в цьому випадку має розбиватися на 20 хвилин з перервами після кожної частини, тоді люди будуть більш уважні і будуть пам’ятати інформацію довше.

2. Пам’ятайте про два головних канали сприйняття: очі і вуха.

Ваші слайди повинні бути простими – такими, на які можна дивитися (діаграми, фотографії) і при цьому не відволікатися від того, що ви вимовляєте. Коли люди починають читати те, що написано, вони перестають слухати вас.

3. Те, що ви говорите – тільки частина вашого повідомлення.

Протягом однієї секунди люди роблять висновок про виступаючого. Вони реагують підсвідомо – на ваш голос, рухи, одяг та ін. Окреме наукове поле – паралінгвістика – вивчає те, як інформація, яка знаходиться за межею слів, проникає в людину. Спробуйте записати себе на камеру і розглянути різні моменти свого виступу.

4. Вставте в свою презентацію call-to-action.

Наприклад, якщо ви хочете отримати гроші на свій проект – ви можете прочитати прекрасну презентацію, але в кінці не сказати інвесторові, чого ви від нього чекаєте.

5. Люди – це зеркало ваших емоцій і вражень.

Коли ви посміхаєтеся, вони посміхаються услід за вами. Коли ви енергійні, вони заряджаються цією енергією. Покажіть, що ви відчуваєте, коли думаєте про проблему. Люди хочуть побачити ваші емоції і пристрасть до предмету.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko