Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як зробити презентацію успішною: покрокова інструкція

Як зробити презентацію успішною: покрокова інструкція

Часто менеджерам проектів, які працюють у сфері неурядових організацій потрібно готувати презентації своїх проєктів. Це можуть бути презентації, як для колегам на конференціях, саммітах, так і виступи перед донорами, представниками цільових аудиторій і громад.

І тут часто постає проблема, як умістити в 2-3 хвилини всю інформацію, про проєкт, яким ви можливо займались роками. Або вам треба за 3-5 хвилини зацікавити потенційних партнерів та донорів вашою ідеєю. Нижче поради, які допоможуть вам структурувати інформацію та підготувати успішну презентацію.

1. Титульний. Перший слайд представляє ваш проєкт. Назва проєкту, коротке резюме, фото-візитки, які створюють візуальний образ проекту.

2. Проблема. Призначення другого слайда полягає в описі проблеми, на вирішення якої спрямований проєкт. Фокусуйтеся на тих проблемах, які ви дійсно можете вирішити в рамках цього проєкту, якщо мова йде про майбутній проєкт, або розкажіть про проблеми, що їх було вирішено за допомогою вашого проєкту, якщо він уже був реалізований.

3. Значимість проблеми. Третій слайд доводить, що проблема все ж не взята зі стелі. Потрібно показати проблему в усьому масштабі.

4. Рішення. Четвертий слайд покликаний вселити в наляканих глядачах надію, оскільки несе рішення. Розкажіть про методи та інструменти, які ви використовували або будете використовувати.

5. Історії успіху. У п’ятому слайді розкажіть історії кінцевих бенефіціарів, як проєкт вплинув або змінив їх життя.

6. Демонстрація. Шостий слайд хороший для того, щоб показати відео або фото-колаж.

7. Команда. Покажіть фото та розкажіть про людей, які працювали/працюють над проєктом.

8. Підкресліть результати. У восьмому слайді доречно зробити фокус на результатах. Використовуйте чисельні показники, тут буде доречна інфографіка.

9. Call to action. В останньому слайді залишіть заклик для аудиторії. Поясніть, як ви можете співпрацювати. Заклик до дії буде відрізнятися в залежності від мети та завдань презентації. Добре супроводжувати текст картинками та мемами (якщо вони будуть в тему).

10. Залиште свої контакти. Сайт організації, сторінки у соціальних мережах, ваш особистий або робочий номер телефону, робочий e-mail, реквізити для донейту та інші канали, які найбліьш релевантні для вашої аудиторії.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko