Яку мову програмування найкраще почати вивчати в 2020 році?

blog bg

Вагаєшся яку мову почати вивчати?

IT Cluster academy підібрали для тебе інформацію про 3 найбільш популярні мови програмування в 2020 році.

1) Python

Python – одна з найпоширеніших мов програмування сьогодні і є легкою в виченні для початківців через її читабельність. Це мова з відкритим кодом та широкими модулями підтримки, легкою інтеграцією з веб-сервісами, зручними структурами даних та настільними додатками на основі GUI. Це популярна мова програмування для машинного навчання та програм глибокого навчання. Python використовується для розробки двовимірних зображень та 3D-анімаційних пакетів, таких як Blender, Inkscape та Autodesk. Він також використовувався для створення популярних відеоігор, серед яких Civilization IV, Vegas Trike та Toontown. Python використовується для таких наукових та обчислювальних програм, як FreeCAD та Abacus, а також на таких популярних веб-сайтах, як YouTube, Quora, Pinterest та Instagram.Python – одна з найпоширеніших мов програмування сьогодні і є легкою в виченні для початківців через її читабельність. Це мова з відкритим кодом та широкими модулями підтримки, легкою інтеграцією з веб-сервісами, зручними структурами даних та настільними додатками на основі GUI. Це популярна мова програмування для машинного навчання та програм глибокого навчання. Python використовується для розробки двовимірних зображень та 3D-анімаційних пакетів, таких як Blender, Inkscape та Autodesk. Він також використовувався для створення популярних відеоігор, серед яких Civilization IV, Vegas Trike та Toontown. Python використовується для таких наукових та обчислювальних програм, як FreeCAD та Abacus, а також на таких популярних веб-сайтах, як YouTube, Quora, Pinterest та Instagram.

2) Java

Java – одна з найпоширеніших мов комп’ютерного програмування, яка використовується сьогодні. Це власність корпорації Oracle. Це мова програмування загального призначення. Її об’єктно-орієнтована структура стали стандартом для додатків, які можна використовувати незалежно від платформи (наприклад, Mac, Window, Android, iOS тощо). В результаті цієї можливості Java визнана за свою портативність на платформах від головних центрів обробки даних до смартфонів. Сьогодні існує понад 3 мільярди пристроїв, на яких працюють додатки, створені за допомогою Java. Java також використовується у складі кількох популярних веб-сайтів, включаючи Google, Amazon, Twitter та YouTube. Нові рамки Java, такі як Spring, Struts та Hibernate, також дуже популярні. З мільйонами розробників Java по всьому світу є сотні текстів для вивчення Java-програмування. Також Java-програмісти активно беруть участь у різноманітних форумах, де ветеринують ідеї або вирішують проблеми програмування. Java має широке співтовариство і отримує велику підтримку.

3) JavaScript

JavaScript – це мова ООП, яка зазвичай використовується для створення інтерактивних ефектів всередині веб-браузерів. Поряд з HTML та CSS, JavaScript є однією з трьох основних технологій всесвітньої павутини. Він також використовується в передній частині декількох популярних веб-сайтів, таких як Google, Вікіпедія, YouTube, Facebook та Amazon. Більше того, він використовується у популярних веб-структурах, таких як AngularJS, Node.js і React.JS.